Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs 32gb-os iPhone 6?

Miért nincs 32gb-os iPhone 6?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.

Én véleményem:

Az embereknek a 16 kevés, a 64 sok, de mivel nincs 32 így muszáj 64-est venni, és többet költenek.

kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, hogy tudjátok megmagyarázni.


(Az hülyeség hogy a felhőbe mindent el lehet menteni, ahhoz kőkekmény net kell hogy mindig elérjük gyorsan)


2015. jún. 29. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából úgy van, ahogy leírtad.

Van, akinek elég a 16Gb, de az emberek nagy része, aki nem divatból veszi a telefont, sok adatot, és alkalmazást tárol rajta.

Szóval igen. Az emberek jó részének kevés, vagy nagyon szorosan, kompromisszumokkal elég a 16Gb. Ezért inkább megveszik a 64Gb-t.

A felhő ugyan hülyeség, de jó ezzel takarózni nekik....

Valamikor hasznos, ha valamit nem kell, hogy mindig el tudj érni, akkor az felhőbe mentheted, de ugyanezzel az erővel gépre is mentheted, szóval....

2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lelasított mobilnettel mondjuk a cloud se az igazi mondjuk.. :D bírom mikor jönnek azzal is hogy nekik elég a 8gb-s 5c.. jajajajajajajaja :DD
2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szép szóismétles volt.. :DD na mindegy
2015. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemtudom nekem nincs iPhoneom 5gb szabad hely van a telomon de még sosem telt meg igy sd kártyára sincs szükségem:D

igaz h van 5gb netem havonta

2015. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ios appok máshogy cache-elnek
2015. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"A felhő ugyan hülyeség, de jó ezzel takarózni nekik...."


Akkor levegőt se vegyél, neked az is hülyeség.


" aki nem divatból veszi a telefont, sok adatot, és alkalmazást tárol rajta.

Szóval igen. Az emberek jó részének kevés, vagy nagyon szorosan, kompromisszumokkal elég a 16Gb. Ezért inkább "

Mutass már valami alátámasztást. Ráadásul pont a sok divatpénisz "tárol" sok felesleges fingós alkalmazást a crapple telefonján.


"ugyanezzel az erővel gépre is mentheted, szóval...."

Ez így van. Kivéve szifonon, ahol nem tudsz beállítani mondjuk btsyncet, vagy bármilyen automatizált backupot, csak az icloudot, ami felhő... Dropbox? Ja, az is. És a többi is. Ejnye. Mindegy, futtass a gépeden ftp szervert, a telefonon meg szkriptet a feltöltéshez. Oh wait...

2015. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

datubber leginkább neked volt kár megszületni....legalábbis ezekékr a qva okos gondolatokért.


"Akkor levegőt se vagyél, neked az is hülyeség"

Valószínűleg neked az lehet...

Ha felhőt használsz ahoz mobilnet szükségeltetik (csak szólok a gyengébbek kedvéért). Ha mondjuk elkezdessz rá 4k videókat pakolgatni, az eléggé meg fog látszani az adatforgalmon, fogalmazzunk úgy..

És ahogy írták is belassított nettel meg aztán kicseszettül élvezetes használni....

Hmm meddig is tartana? Vagy 4Gb net/ hét? Nagyon kifizetődő... Bár akinek folt pénze szifonra legyen pénze netre is nem? Te már csak tudod...

(Nekem pont a memória nem bővíthetősége miatt soha nem lesz iphone.... Nekem az szükséges, szarok a felhőre jó magasról.)


Melyik divatmajom tárol rajta sok cuccot?? Amelyik a 4s-nél elszopott 8Gb-vel? Meg az 5c-vel? Meg az a 12 éves gyerek, aki a faaszbúkon meg a selfiken kívül csak a villogásra használja? Annak is biztos kevés lesz a 16 nem?

Inkább pont az aki használja. Például játékra. Na annak KEVÉS....

2015. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd, wp témában is ilyen eszes fijúúúúúú.. :D
2015. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

”ios appok máshogy cache-elnek”

ezt nemtudtam bocs..

2015. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!