Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom milyen készüléket...

Nem tudom milyen készüléket vásároljak. Nem vagyok otthon a telefonok világában, nem tudom melyik jó, melyik éri meg?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy ezek az új márkák( Hueweii, HTC, Alcatel) nem nagyon nyerik el a bizalmamat. Samsungot használok most de nem vagyok megelégedve vele. iPhone-t drágállom. nem tudom mi lenne a jó.
2015. júl. 5. 12:18
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2015. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iphone-nal ha az aran kivul nincs gondod,akkor szerintem szanj ra penzt es ruhazz be egy 6osra. Nekem is az van,elotte volt huaweim ,nokiam,iphone 4s, majd iphone6. Az android nem jott be ,a wphone nagyon,de szamomra az ios viszi a primet.
2015. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A HTC meg az Alcatel nem új márkák, főleg nem az Alcatel...

HTC az jó persze attól is függ, hogy mennyit szánsz rá. Samsung kuka. Még LG ami jó, de én magamnak tuti, hogy Lumiat vennék, android nem kellene.

2015. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Androidból csak motorola,nexus,xiaomi vagy oneplus.
2015. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

120 körül.. de max. 140..de azt már nem akármire adnám ki.

iPhone 5s vásárlásán gondolkozom..de sajnos drága.:/

2015. júl. 5. 13:49
 6/8 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5/OnePlusOne/Moto X 2014/Lumia 930 jelenleg ezek érik meg.De én megvárnám míg kijön ősszel a OnePlusTwo/Lumia 940/Moto X 2015/Nexus 5 2015
2015. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerinted miért írok ki kérdést? mert annyira vágom hogy melyik telefon milyen? #7
2015. júl. 6. 09:18
 8/8 anonim válasza:
én tuti egy marshall telefont vennék :D
2015. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!