Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z1 compact lehet hogy...

Redbullicecream kérdése:

Xperia z1 compact lehet hogy beázott. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Anyum telefonját strandon víz alá vittük, és miután kijottunk, pöttyös lett a képernyő és Mostmar nem is vilagit

Reagál mindenre,kattogó hangot ad amikor a home gombot nyomom de nem mukodik, nem látok semmit.. Max 50 cm mélyen volt kb 2-3 percet vagy annyit se... Mit kell tenni? Sony garanciálisan javítja? Az összes ajtaja be volt zárva, többsReagál mindenre mag kattog amikor a home gombot nyomomzör ellenőriztem is, és le is fogtam amikor víz alá mentünk...



2015. júl. 5. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem javítja a SONY.


Miért? Mert a Z1 Compact NEM vízálló, HANEM cseppálló.

2015. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs..


*Mièrt ázott be?*

2015. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vízálló. IP58.


A fedeleknek zárva kell lenniük. Csak édesvízben, legfeljebb 1,5 méterig és 30 percig.


Forrás: sonymobile.com


Én bevinném a sonyhoz, hogy mit mondanak rá.

2015. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj Dávid de IP58 szabvány alapján vízálló a telefon másfél méterig 30 percig.Szerintem is Sony lesz, de mivel telenorban vásárolt a telefon, Ida is elvisszuk
2015. júl. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!