Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple-nek akkarok dolgozni...

Az Apple-nek akkarok dolgozni mint mérnök aki tervez, milyen végzetség szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta nagy telefon bu zi vagyok állandóan játszók és folyton új folgokon agyalok. Szóval szeretem csinálni foglalkozni velük.

2015. júl. 5. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök? Villamos? Programozó? Designer? Gépész?
2015. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl. egy mérnökinfo vagy villamosmérnök msc jó kiindulási alap
2015. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát őszíntén.. elég szigorú az Apple gyár.. nem aludhatsz legalább 2napot, hanem dolgoznod kell végig. Ezt olvastam/láttam videóban.


És szenvednek az álmosságtól.

2015. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TopDávid húzz már innen a gyökér baromságaiddal!!


Kérdező:

Az Apple-hez nyilván nem könnyű bekerülni, viszont nem is lehetetlen. Sok területet lefednek. Mert ugye a gyártást is meg kell tervezni valakiknek. Akár egy gépészmérnöki diplomával is be tudsz kerülni. Megint más tervezi és programozza a szoftvereket, aztán az elektronikai tervezés, stb stb stb. Nyilván nem véletlen dolgoznak ott annyian.

Azt is tudd, hogy ki kell menned az USA-ba, mert itt az EU-ban nem nagyon van ilyen munka. De ha bekerülsz valamelyik részleghez itt, akkor már sokkal nagyobb az esélyed, hogy bejuss a központba. De minél feljebb mész, annál durvább szűrésnek kell megfelelni.


Sok sikert hozzá!

2015. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bob the builder ***** válasza:

kezdésnek végez el egy valami egyetemet dicsérettel mondjuk ezt

[link]

2015. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!