Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az imassagenál ha törlöm az...

Az imassagenál ha törlöm az üzeneteinet, akkor akivel beszéltem nála is eltűnik az?

Figyelt kérdés
Tehát ki szeretném törölni egy barátnőmmel pár üzenetet az imassageban (kínos dolgokról beszéltünk és összevesztünk, nem akarom hogy esetleg felhasználja ellenem) Viszont a kérdés arra irányul hogy ha az én iphonomből törlöm az ő, és az én üzeneteimet, akkor nála ugyanúgy megtalálhatóak lesznek-e?

2015. júl. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
csak nálad...nem kéne kínosakat beszélgetni...:D
2015. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nálad fog törlődni.
2015. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha letiltanám? Vagy kitörölném?
2015. júl. 6. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint kitörölném a kontaktok közül
2015. júl. 6. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
min változtatna?...attól még ugyanúgy ott van nála...
2015. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy te kitorlod, nala ugyanugy meglesznek. Valahogy kerd el tole a telefonjat es torold ki belole az uzeneteket. Ha erre nincs lehetoseged, akkor az ut vegere ertel.
2015. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!