Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M4 Aqua tárhelyébő...

Sony Xperia M4 Aqua tárhelyéből hány GB-ot lehet felhasználni? Esetleg alapalkalmazásokat átlehet-e rakni SD kártyára?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Sony Xperia M4 Aqua telefon 8GB-os belső tárhelyéből 2GB vagy kevesebb használható csak fel.A Vodafone honlapján 8-ból 5GB-ot írnak.Nem tudom hogy megérné-e megvenni 77ezer forintért.Sűrgősen kéne válasz hogy hogyan van ez a tárhelyes dolog és hogy megérné-e.Köszönöm előre is!
2015. júl. 7. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

5GB lesz szabad.


Ha minden képet, videót, zenét a memóriakártyára teszel, akkor lesz 5gb-od játékokra.

Szerintem így elég.

2015. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés,köszi szépen,nekem az tökéletes.
2015. júl. 7. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok alkalmazás nem hajlandó sd kártyán működni, pl gmail, maps, fb, és egyéb ilyenek.
2015. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem vetted meg akkor ne is tedd!

[link]

Ezt nem gondoltam volna, első voltam.

Pedig Sony párti vagyok amúgy, de 1,26 röhejes.

2015. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!