Iphone 5 vagy 5s?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb a kettő közül? Feketében szeretnék, de azt mondták, hogy a fekete 5s nem szép...de elvileg az többet tud. Ti mit gondoltok? Melyiket érdemesebb megvenni?

2015. júl. 8. 13:22
 1/9 anonim válasza:
27%
siri
2015. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

wtf, szerintem az 5 és 5s feketében pont ugyanolyan :DD

5S mindenképpen

2015. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Az 5S feketeben (ami amugy asztroszurke) nagyon szep, szebb szerintem mint a fekete iPhone 5

Az 5S jobban megeri, ujjlenyomatolvasoja van, illetve kepes 120 fps lassitasban videot felvenni (a vakuja is jobb)

Ha nem nagy az arkulonbseg, illetve megengedheted magadnak az 5S-t is, akkor inkabb azt vedd

(Telorol irtam, bocsi az ekezetek hianyaert)


UI: Siri mindketton van.

2015. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
65%
5s
2015. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ki pontozott le?
2015. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy azok pontoztak le akik tudják h egyik iPhone sem éri meg az árát. Az 5 és az 5S alig jobbak a ZTE Sonata 2-nél.
2015. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"ZTE Sonata 2"....

Azért ne hasonlítsunk már össze egy filléres szart ezekkel. Attól, hogy nem 600000 magos proci van benne, még jó telefon. Az ios arra van optimalizálva, és amúgy se egy gyenge processzor. Egy apple procit nem lehet összehasonlítani egy ARM alapú processzorral.

Csak azok mondanak ilyet, akik szart sem értenek hozzá.

Egyébként az, hogy a kijelző nem éri el a HD felbontást én is nevetségesnek tartom, de a színek szépek, éppen ezért erre sem lehet nagy panasz.

Egyébként természetesen az 5s jobban megéri :D

2015. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá keret 5S, mert:

-Erősebb SoC

-Jobb kamera

-Ujjlenyomat-olvasó


De a sima 5 is még teljesen jól használható.


Én is gondolkodtam sokat hogy fekete vagy ezüst/fehér 5S-t vegyek, végül az ezüst lett. A fekete is szép, de nekem az túl "fekete". Egybeolvad az egész előlap, nem töri meg semmi a feketeséget.

2015. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"wtf, szerintem az 5 és 5s feketében pont ugyanolyan"


Nem:

[link]

2015. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!