Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilkereskedes.hu mennyire...

Mobilkereskedes.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki onnan? Megbízható áruház?

Árukeresőn néztem róla véleményeket, nagyrészt dícsérték, de találtam pár olyat, akik szerint szörnyű az egész. Ezért kérdezem meg itt is. Mi a véleményetek? (s6-ot rendelnék innen, mert sokkal olcsóbb mint bárhol).



2015. júl. 8. 23:31
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Rendelj nyugodtan.Gyártói garanciát adnak,tehát megbízható.
2015. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokfélék az emberek, sokféle véleménnyel...


ha ott kapsz számodra megfelelő telót, akkor ott vedd meg. a számlán legyen rajta az IMEI szám, oszt jónapot.

Ha a doboz bontatlan, ugyan mi a tútó lehet? Persze a személyes átvétel alapfeltéel.

2015. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, bontatlan csomagolást kapsz, a futár megvárja amíg kicsomagolod és bekapcsolod meg egy kicsit átnézed. Ha ez megtörtént kifizeted a futárt, odaadja a számlát amibe benne van a 27%-os áfa, ami fel van tüntetve a számlán.
2015. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Onnan fogok rendelni :)

Csak elsőre gyanús volt, hogy közel 50 ezer forinttal olcsóbb, mint átlagosan , és gondoltan felteszem ezt a kérdést, mert nem voltam róla meggyőződve, hogy nincs e benne valami csavar (ami csak a kiszállításnál derül ki).

Köszi mégegyszer!!

2015. júl. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!