Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y200 teljes újratelepít...

Huawei Y200 teljes újratelepítése?

Figyelt kérdés
Az volna a gondom, hogy rootoltam a telefonomat mert, nagyon kevés volt benne a ram. Sokkal jobb is lett, olyan programokat, meg játékokat is futtat amikről nem is álmodtam, viszont elkövettem egy nagy hibát.. azt hiszem valamit töröltem amit nem kellett volna.. gyári visszaállításnál eljutok odaáig, hogy válaszon nyelvet.. meg is teszem, mehet a magyar és amikor tovább mennék (nyomjak az android jelre) az égvilágon nem csinál semmit..... érzékeli hogy megnyomom mert a jel körül olyankor bezöldül csak nem megy tovább.. próbáltam mindenféle nyelvel és ugyan ez.. próbáltam a factory resetet, de az sem működik.. nem tudja valaki, hogyan lehet az egész telefont újratelepíteni?

2015. júl. 9. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


A letöltés után tedd a dload mappát az SD-kártyára és kapcsold ki a telefont.Majd kapcsold be igy:Hangerő fel+Hangerő le+Bekapcsoló.Ezzel újrateszi a teljes rendszert.Ez a jelenlegi legjobb gyári rom.

2015. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!