Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows teljes ujratelepitese?

Windows teljes ujratelepitese?

Figyelt kérdés
A Windows 8.1et szeretnem ujratelepiteni a telepitolemezrol mert lassu es akadozik lefagy, meg a vezerlopultba se tudok belepni hogy ott telepitsem ujra. Viszont ha lemezrol telepitem es a az egyeni telepitesre megyek(minden adat torlese), a winchesterrol akarja attenni a regi fajlokat, de ott nem talalhato egy particio. (Ezert szeretnem lemezrol ujrarakni.) Meg lehet oldani hogy teljesen a lemezrol telepitse a windowst? Mert ilyen opciot nem latok sehol..:/
2015. jan. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
újraindítás után rögtön lenyomni az F9-est és tartani.
2015. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Marmint ugy erted belepni a setupba? Az itt F11. De mar megcsinaltam, kivalasztottam boot devicenak a DVD meghajtot de amikor elkezdené a telepitest kiirja hogy a merevlemezrol atteszi a regi fajlokat (windows.old) es az meg mar nem sikerul. Nincs olyan opcio hogy En ezt nem akarom.
2015. jan. 31. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell menü-be Bios-ba belépni csak restartolod a géped és nyomva tartod az f9-est.Ha elöretelepített géped van akkor a leírásom utánn kapsz egy menüt a felujításhoz.
2015. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem engedi felujitani, nem tudom miert. Ezert akarom TELJESEN ujrarakni a windowst. De sajnos a winchesteren levo regi(hibas) windowst akarja alapul venni, de En azt szeretnem hogy ugy telepuljon a lemezrol mintha nem is lenne a merevlemezen windows. Megprobaltam formazni a merevlemezt de azt sem engedi mert akkor ugye letorlom magat az oprendszert es az neki nem jo. :D
2015. jan. 31. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg.Fontos az elsöt megcsinálni video alapján.A másik a telepítés menete.

1. https://www.youtube.com/watch?v=5nG4zMdrHKs

2. [link]

2015. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegulis megoldottam, a HDDt egy masik geprol formaztam es igy tiszta lappal indult az egesz. Koszonom a segitseget!:) Meg egy kerdes: nagy baj hogyha eredeti windowst nem frissitem? Mert ez a hiba is egy frissites befagyasa miatt volt, es nem akarom ujra vegigcsinalni:)
2015. jan. 31. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom baj volna nem frissíteni.Megpróbálhatod kikapcsolni a frissítéseket.
2015. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!