Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 vagy Samsung...

Sony Xperia Z1 vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Most egy olyan helyzetbe kerültem, hogy muszáj lecserélnem a mostani telefonom. Az Xperia Z1 és Galaxy S4 között kellene válasszak, mindkét telefont megkapnám egyazon, nagyon jó árban. Szerintetek melyik a jobb? Melyiket kellene válasszam? Nekem külsőleg az S4 jobban tetszik, de belsőleg az Xperia jön be.

2015. júl. 11. 13:35
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Z1 sokkal jobb.
2015. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Z1 egyertelmuen, nekem mar tobb mint egy eve megvan, tokeletesen meg vagyok vele elegedve elegans design, vizallo, szep kepek, gyors, jelenleg nem talaltam meg olyan jatekot ami akadozna rajta, es lassan merul le, napi 5-6 ora hasznalat utan, estenkent kb 30%-al teszem tolteni. A Samsungok nekem oszinten nem igazan jonnek be, csak a Note szeria, a tobbinek gyorsan merul az akksija es olyen tipikus "plasztik telefon" kinezete van.
2015. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztus óta van Z1-em..hibátlanul hasít, mint a szél. Nagy előnye a dokkoló, valamint a kameragomb..

a Sony sosem mondta, hogy a Z vízálló, csak fröccsenő víztől, és portól védett...de csak akkor, ha minden fül jól illeszkedik a helyére...

namost a szervíz a megmondhatója, hány embernek nem illeszkedett ...csak azt hitte..


Ha valaki soha nem akarja a kádban(sem) használni, és vesz egy dokkolót. akkor a legjobb választás, és örök darab..

a kamerával akár művészi színvonalat is el lehet érni..


fehéret vegyél, az egyértelműen a legszebb...és rajta van:

SONY

2015. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Z1 van már egy éve megvagyok vele elégedve, 5.0.2 es droiddal megjobb lett
2015. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!