Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 COMPACT Lollipo...

Sony Xperia Z1 COMPACT Lollipop frissítés? Ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kijött még 2 hete kb. a telefonomra a lollipop frissítés, de nem merem rárakni, félek hogy nagyon lassítaná, de kíváncsi is vagyok rá.. Majdnem 7 giga szabad hely van a telefonomon + 6 giga SD kártya hely.. Szerintetek rárakjam? (1 éves a telefon)
2015. júl. 12. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Z1-esem van, flashtoollal raktam fel a lollipopot, ugyh mindent töröltem a telefonról, szerintem gyorsabb akadásmentes, szebb, jobb, megvagyok vele elégedve
2015. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp frissítsd(addig örüljünk amíg van egyáltalán), de lehet jobban járnál(gyorsabb lenne) ha teljesen újratelepítenéd.
2015. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha csak simán rámegyek a frissítésre és úgy telepíti, rosszabb lesz?
2015. júl. 12. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy is tökéletesen jó lesz, de ha nem azt biztos észre fogod venni. Ha meg próbálod és nem jó akkor még mindig újratelepítheted PC Companionnal az Android 5-öt. Tehát nincs mit veszítened.
2015. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MarokitySzabolcs válasza:
Én nem ajánlom, nekem annyira nem jön be. Amúgy aki frissítette, attól kérdezném. Az alsó vissza,home gomb ugyanolyan maradt mint a 4.4.4-nél?
2015. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt frissítettem, nekem nagyon tetszik, szokatlan, de eddig bejön :D és igen, alul megmaradtak a gombok, csak kicsit levannak egyszerűsítve :)
2015. júl. 22. 19:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Első negatív: 1 nap alatt másodszorra indult újra magától..
2015. júl. 27. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó, akkor szerintem inkább pc companional reinstall neki, aztán majd meglátod hogy rendben van-e. Ha nem lesz jó akkor flashtoolal visszarakhatod a 4.4-es OS-t is.
2015. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!