Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egyedileg alkatrészekből...

Zotya112 kérdése:

Lehet egyedileg alkatrészekből összerakni okos-telefont?

Figyelt kérdés

Valami olyan telefont akarok összerakni, ami pl akkora mint a kisebb és gyengébb Samsungok, de hasonlóan jó minőségű képeket, és jó teljesítményt tud produkálni, mint a nagyobb méretű és magasabb árkategóriájú telefonok.

Tanácsok, ötletek, hasznos linkek, alkatrészek összeférhetősége, szerintetek?



2015. júl. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ara phone project olvass utana
2015. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ARA teló sem lesz egy kis darab, de szuper, az vitathatatlan :D

Ezt így nem lehet megcsinálni. Egy telefonba neked kellene megtervezni az alaplapot (mert itt nincs szabvány, különböző alakúak, és méretűek), ráültetni a chipet, aztán minden mást is neked kellene megtervezni. Meg kellene csinálni rá a rendszert, s mindezt le kellene gyártani.

Ha van rá néhány százmilliárd forintod, akkor lehetséges. Másképp nem :D

2015. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Istenem...de szép is volt, amikor a Rákóczi téri ezermesterboltban összevásároltam egy hat tranzisztoros rádió alkatrészeit, és már csak a toknak való szappantartót kerestem..az Ezermester újságot rongyosra olvastam, és amikor valami hangot is adott a barkácsrádió, úgy éreztem zseni vagyok...


...nos a mobiltelóval más a helyzet..

...ha a kívánságod szerinti mobil házi készítése megoldható lenne, akkor minden ráérő ember ilyeneket barkácsolna...


...a gondolat dícséretes, de kivitelezhetetlen..(házilag)

2015. júl. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Úgy is kivitelezhetetlen ha már meglévő gyártók alkatrészeit próbálnám összerakni?

Vagy valószínűleg összeférhetetlenek lennének?

2015. júl. 13. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hátha sikerülni fog neked amit nagyon kétlek...
2015. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!