Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Power bankom az új mobilt...

Power bankom az új mobilt miért nem tudja tölteni (technikai részletek a leírásban)?

Figyelt kérdés
Új mobilt vettem egy Samsung Galaxy A7-t amihez 2A-s töltőfej van, az akkumulátora 2700mAh-s. A régi mobilommal a Samsung SII-vel használtam egy Maxell 1700mAh-s power bankot 1A-s outputtal. Az új telefonomat (A7-t) nem igazán akarja tölteni, nagyjából 10%-ot se bír rátölteni, pedig szerintem annál többet kéne, nemkülönben ez alatt az idő alatt sokkal jobban felforrósodik mint az előző mobil esetében. Lehet, hogy a leírtakban ott van a válasz is, csak nem nagyon értek az elektronikához bármilyen segítő választ előre is köszönök. (Úgy hallottam, hogy az A különbség miatt max lassabban kéne töltenie a power banknak az új telefont, de szerintem ha ez így van az még nem indokolja a gyenge teljesítményt amennyit rávisz-kb 10%-nál kevesebb...)

2015. júl. 14. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Nos,az 1A-es töltőknek nagy az a 2A terhelés,és az összes Power Banknál az van hogy a teljes kapacitás 20%-át tudja csak hasznosítani,és alapból a 2700mAh-os akkumulátorhoz kevés az a 1700mAh,ahoz a telefonhoz legalább 1 8000mAh-os lenne az ideállis.
2015. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. aug. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!