Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a Selfie botom?

Miért nem működik a Selfie botom?

Figyelt kérdés

Bedőltem a divatnak és beújítottam egy (mèg nem tudom mennyire) hasznos dologra.

Bluetooth-szal működik. A bot fel van töltve maximumra, bekapcsolom kéken villog. Telefonon próbálnék rácsatlakozni, de az istenért se találja meg a bot jelét.

Mit csinaljak?



2015. júl. 17. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Felderíthető módot nem tudsz bekapcsolni? Mit ír a használati? Illetve a botnak kellene felderíthető módban lenni (discovery mode).


mi a márkája a botnak? Nincs használati útmutatója?

2015. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KareszKiss válasza:
Nekem volt egy napig "pennys" Grundig bluetooth-os szelfi botom. Gombelem volt a távirányítójában. A telefonom sem tudta felismerni sehogyan sem. 10 másik bluetooth készülék meg egyből felismerődött.. Kamu bluetooth szelfibotnak tűnik. telefon: xiaomi redmi note 4.
2021. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!