Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 4s-t venni?

Megéri még iPhone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy veszek egy iphone 4s-t, sajnos az 5s nekem túl drága. A telefon kb. 3 évig szeretném hogy bírja.Megéri 2015-ben iPhone 4s-t venni vagy már elavult? Lehetőleg indokold meg!

2015. júl. 20. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2011-es a 4S, több frissítést már nem fog kapni, nem éri meg, főleg nem 3 évre.
2015. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 évig semmiképp...maximum fél évre esetleg megérné megvenni, ha meg tudnád venni olyan 35ezer körül...de amióta kiderült, hogy megkapja az iOS 9-et, visszaugrott 40 fölé az ára. nem rossz telefon, de érezhető az idő rajta...stabil, de időzik egy-egy alkalmazás betöltésénél.

befektetés céljából lett volna értelme 1-2 hónapja megvenni, és akkor most akár egy 5össel többért is el lehetne adni, vagy ha egy rosszabb telefont 1-1-be el tudnál cserélni.

mi öcsémnek ezt csináltuk...előző telefonját már legalább 4 hónapja árultuk, a kutyának se kellett...de ő kifejezetten azért cserélte el a 4S-re, mert azt mégiscsak könnyebben el lehet adni...ennyi előnye van, de már nem sokáig.

2015. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé elavult! És bár kártyafüggetlenül drágább, de a T-Mobile-nál kb. egyforma havidíjra van vele az 5c, azt jobban megéri venni!
2015. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak fbzni meg fotózni akarsz meg kicsit böngészni elég az. Nekem van ismerősöm aki mai napig iphone 3gs-t használ és megvan vele elégedve
2015. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
100%
Miért kell napi 10x megkérdezni?Hiába van megkérdezve ennyiszer,akkor sem lesz érdemes venni.
2015. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg használtan 5ös nem lenne jó? Mennyi pénzed van?

Ha valami jó teledont szeretnél olcsóbban, ne iphonet vegyél. Most vehetaz 60.000 egy 4s-t, de annyiért sokkal jobb androidost vagy wp st kapnál. Sajnos iphonek nagyon tartják az árukat :)

2015. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp iPhone-t akarsz, arra ajánlottam az 5c-t, de amúgy az utolsónak teljesen igaza van, sokkal jobb telókat kapsz annyiért, főleg ha tényleg használni is akarod, és nem csak menőzni vele! Mennyi pénzed max. telefonra?
2015. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 4s van ios 8.4-el sokan mondták h már ez se futna rajta, meg elavult meg szar stb.... ÉS mégis fut rajta, mégsem fagy. Azt kell mondjam, tökéletesen jó. Egy kedves ismerősöm a T-mobilnál dolgozik és mondta h ma is sokan választják a 4s-t és megbízható, meg kevesebb rá a panasz mint az 5c-re.

A környezetemben is sokan használnak 4s-t és szeretik. NA meg persze én is imádom.

2015. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!