Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4 vagy...

Samsung Galaxy Ace 4 vagy Sony Xperia Sp?

Figyelt kérdés
Csak ezt a 2 telefont tudom venni.Mást ne ajánljatok.

2015. júl. 20. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz a döntés! 1 GB RAM, LTE - ezekben egyformák, de azon kívül ég és föld!


Ace 4 : gyorsabb processzor, nagyobb felbontású előlapi kamera, frissebb szoftver, olcsóbb.


SP : gyorsabb grafikus chip, nagyobb felbontású kijelző és hátlapi kamera, nagyobb akksi.


Mérlegeld, hogy mik fontosak neked, és dönts azok alapján!

De nem értem, hogyhogy csak ezeket tudod venni? Nem az ár számít? Azon belül még simán nézelődhetnél!

2015. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
100%
Igazából egyik sem jobb,de az ace 4 jobb.
2015. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso eleg jol leirta a kulonbsegeket. En az Ace 4-et valasztanam talan, mert az Sp kicsit regi mar es kevesbe dicsert telefon. Amugy en sem ertem, miert csak ezt a 2-t tudod venni? Valaki kotelez arra, hogy egy meghatarozott osszegbol a sz*rabb telok kozul valassz?
2015. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A régi telefonomat cserélném és erre a 2 telóra tudom.Mert jófogáson hirdetem és ők akarnák cserélni.
2015. júl. 21. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel a kérdés akkor xperia sp
2015. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!