Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
Üdv.... olyan kérdésem lenne hogy a frissen érkezett s6-om ra milyen védőfóliát vegyek?....Igazából a lényeg az lenne hogy ujjlenyomat mentes legyen mert ugye a hátulja is üveg és nagyon gyűjti őket. Mit tudtok ajánlani? Melyik a legjobb legszebb legg biztonságosabb fólia? Az ár az nem akadály... én láttam egy úgynevezett nanoshinet.....ezt nagyon dicsérik és én úgy gondoltam h biztosra menjek rárakom ezt is plusz még egy fóliát mert a kijelzőre betegesen vigyázó típus vagyok:)

2015. júl. 22. 12:29
 1/3 kérdező.. ***** válasza:

Válassz:

[link]


Én edzett üveget vennék rá.

2015. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+100 Az elsőnek. Én is mindenképp XPRO edzett üveget tennék rá, az a megbízható.
2015. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én xprotector edzett üveget raktam az s6-ra, nagyon jó tapintású, nagyon vékony és nagyon erős, régebben nillkint vettem de az hamar tönkrement, spigen volt még jó de az nagyon drága, ez az xpro bestbuy
2015. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!