Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s csere érdemes Sony...

IPhone 4s csere érdemes Sony M4 Aqua-ra?

Figyelt kérdés
iPhone 4s em van és az érdekelne szerintetek megéri lecserélnem a fent említett készülékre.

2015. júl. 22. 18:14
 1/10 anonim válasza:

Attól függ hány gigás az iPhone!

De szerintem semmiképp se!

2015. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

16Gb

Ahogy néztem egyedül az iOS az ami visszatartana mert technikailag fejlettebb.

2015. júl. 22. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elcserélném mindenképp. Az M4 Aqua egy jó telefon, a 4S viszont csak volt, valószínűleg amúgy is cserélni kéne a közel jövőben. De tényleg, nem is értem miért akarja az a valaki egy használt 4S-re cserélni a telóját.
2015. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha rám gondolsz nem 4s re akarom hanem arról.
2015. júl. 22. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rád gondol az előző válaszoló
2015. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon tudnád kérdező mivel nekem nincs 4S-em szerencsére.
2015. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is megéri, az M4 Aqua sokkal jobb! Igaz, hogy iOS-nál nem annyira lényeges a hardver, de akkor is jobb az M4-é, van rá Lollipop, és sokkal újabb! Ki ne hagyd ezt a cserét!
2015. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ízlések és pofonok.

Én is alapból androidos vagyok, de iszonyatosan stabil és jó telefon még mindig a 4S. Nem értem hogy miért kellene azért lecserélni nemsokára, vagy azonnal elcserélni mert már régebbi. A mai napig nagyon stabil. Ha csak sima 4 lenne azt mondanám hogy cseréld, de mivel 4S szerintem ne. És ahogy egy előttem válaszoló is írta, itt nem a HARDVER számít!!

Szerintem tartsd meg!

Egy iPhone ha nem is egy életre de nagyon sok ideig tart egy SONY-ról ez már kevésbé elmondható. Jól járnál vele, de max 1 évig utána meg megszívnád. De ahogy akarod, ez csak az én nézőpontom.

2015. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Max 1 évig"

Már miért ne bírna ki 2 évet gond nélkül(max 1 évente(rosszabb esetben 1/2 évente) le kell restelni, ha a felhasználó nem vigyáz rá)? Kifejezetten jó az a hardver ami az M4 Aqua-ban van(és mint tudjuk az Androidnál nagyon sokat számít a hardver, mivel azt nem igazán lehet olyan szinten rászabni a telefonokra(kivétel Nexus-ok) mint az IOS-t az iPhone-ra).


A 4S sokáig jó volt de mostanra már kezdi elérni a fizikai határait és ezt optimalizációval nem lehet korrigálni úgy hogy ne kelljen jelentősen butítani az OS-t.


Egyébként is, ha jól értem akkor ez csere lenne tehát nem kell +ráfizetni a kérdezőnek, holott az M4 Aqua sokkal modernebb telefon, 4S meg már tényleg túl nagyon elavult. Ez viszont így nagyon megéri.

2015. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előttem válaszoló!

Szeretem az olyan embereket akik semmi értelmeset nem mondanak csak kielemzik mint egy hatalmas szakértő, az előttük válaszolónak a szavait.

Ha már itt járunk meséld már el nekem hogy mit jelent az hogy "restelni".

(Nyilván tudom mire gondoltál, le ne írd nekem... -.-")

Úgy kezdtem a válaszomat hogy "Ízlések és pofonok." Kinek mi. Ez csak az én véleményem!

De Te nagy bőszen mindenbe belekötsz.

Szánalmas!

Egyébként nem azt írtam hogy 1 év után elromlik hanem azt, idézem, "Jól járnál vele, de max 1 évig utána meg megszívnád."

Egy szóval sem említettem elromlást ha jól látom!!

Ezzel azt akartam mondani egyébként hogy kb 1 év múlva, sokkal jobb telefonok lesznek értelem szerűen már ilyen árban, viszont a SONY nem tartja annyira az árát mint egy iPhone 4S, és ha elakarná akkor cserélni még 1 év múlva is többet kapna egy 4S-ért mint egy SONY-ért, amit ő használt 1 évet, meg még előtte egy másik tulaj is x időt.

2015. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!