Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó vétel lenne a Samsung...

Jó vétel lenne a Samsung galaxy s3 gt19300?

Figyelt kérdés

Nagyon jó árban találtam vadi újonnan. Uncsimnak van egy s2-ese, már két éve és nagyon profin megy neki. Ezért gondolom, hogy az s3 csak jobb annál akkor...

Vélemények?



2015. júl. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem... én nemtudom hogy hogy megy neki nagyon profin az az s2, de biztos hogy nincs viszonyítási alapja ezek szerint mert amúgy meg egy kalap szr az is az s3al együtt :D
2015. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
Az egyik legrosszabb telefon ennyiért.Elavult hardver és szoftver=laggolás,fagyás.
2015. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is csodálom hogy megy neki olyan jól, holott az övé tényleg régi modellnek mondható már... a 3-as sem új, sőőőt!

Valószinüleg ő kifogott egy jól megmunkált darabot, másra nem tudom fogni.

2015. júl. 23. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
s3 minim van csere elött és néha földhöz tudnám vágni,pedig újabb fissebb rendszert raktam rá de fos, a sima se jobb
2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!