Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszútávra milyen csúcskészül...

Hosszútávra milyen csúcskészüléket vennél?

Figyelt kérdés
Az van, hogy idén le cserélem az immár !!4!!! éves iPhone 4S-em és, hát látván az új iPhone-ok igencsak borsos árát, elgondolkodtam, hogy megnézném a konkurenciát, csakhogy lövésem sincs, hogy álljak neki. Immár !!7!! éve használok iPhone-t így nem igazán kellett figyeljem az új konkurens cuccokat. Szeretem, hogy sok év után is kapok támogatást, szeretem, hogy egy atomstabil oprendszerem van, szeretem, hogy mindenre van appom és leginkább azt, hogy 4 év után még mindig, ha lassan is,de használható telefon az iPhone. Ennek megfelelően keresnék valami alacsonyabb árszegmensben, de sokáig használható okosmobilt, amit nem kell évente lecserélni, ha kijön egy új frissítés hozzá, így a droid nálam alapból kiesik.

2015. júl. 25. 13:00
 1/6 kérdező.. ***** válasza:

Hát akkor marad valamilyen wp-s telefon.

Lumia 535/640/735/830/930.

Egyébként lehet olyan androidost is venni ami ugyanolyan betonstabil,gyors és támogatott mint egy iphone.Ilyenek a nexusok és androidból szinte csak ezt éri meg venni.Most jönnek ki az új nexusok ősszel és az áruk sem lesz túlárazva mint az iphone-nak.Én megvárnám a helyedben ha nem jönne be a wp.

2015. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha iPhone drága, a Droid kiesik (mondjuk a Nexusnál nincs baj a frissítéssel, de az megint nem olcsó), akkor csak a Lumiák maradnak.
2015. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vard meg a Lumia 950-et, nemsokara erkezik es nagyon nagyon atom lesz :D
2015. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a Nexus 5 2015-öt szerintem. Nem lesz kifejezetten hű de olcsó várhatóan, de még mindig jócskán az iPhone alatt lesz az ára.
2015. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Asszem megvárom a win10-es lumiákat! Droidot, még, ha fizetnének érte sem használnék. 1 évig kíhúzza a csúcskészülék, de utána teljesen használhatatlanná kezd válni, ezt több forrásból tapasztaltam. Ha a win10 hozza az ios stabilitását és használhatóságát, egy olcsóbb árszegmensben, akkor az lesz az opció!
2015. aug. 5. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondhatni már a 8.1 is hozta :P
2015. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!