Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnik el a pénz a...

Miért tűnik el a pénz a telefonomról állandóan?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi SIM kártyám van, nagyon régi díjcsomaggal. Westel Domino díjcsomag egész pontosan. Ami ugye most a Telekomot (T-Mobilet) jelenti. A díjcsomag azóta is ugyanaz. 1500 forintokkal vagy 3ezrekkel szoktam feltölteni. Semmi előfizetés vagy internet stb, csak telefonálás. Nem tudom miért, de a pénz az rendszeresen eltűnik a telefonról. Akkor is fogy ha nem telefonálok. De nem tudom mi szívhatja le, mert semmi nincs a telefonon se internet, se wifi se semmi, csak egyszerű mezei telefonról van szó. A Telekom szívja le róla a pénzt vagy mi van?

2015. júl. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a 1430 at hívod? Ingyenes.
2015. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. beregisztrálsz a telefonszámoddal a T lapra és végignyálazod, van-e valami bekapcsolt szolgáltatás.


2. az alap Dominón belül k. gyorsan választasz egy másik tarifát, pl. Dominó Nap, stb.


(ha ezek magasak, akkor hívd az ügyfélszolgálatot)


x. beszoptál valami emelt díjas sms szolgáltatást és vonja a pénzed.

2015. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet mégiscsak aktív az alap mobilnetes csomag csak te nem tudsz róla.
2015. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HÍVD A 1430-AT!!!+!!!
2015. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!