Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ciki, ja iPhoneom...

Tényleg ciki, ja iPhoneom van? 13/l

Figyelt kérdés
2 hete a kozepfoku angol nyelvvizsgamra megkaptam eletem elso telefonjat, egy iPhine 6 plust. Nem kértem, csak kaptam. Azóta mindenki azzal piszkál, hogy ez milyen gáz, meg iPhoneos qrvának hívnak, egyszer elmenten az egyik osztálytársamhoz, aki hozzávágta a betonhoz, a kijelzo betort , a szuleim pedig azt hiszik, hogy en csinaltam. Nem merem megmondani, hogy nekem nem kell ez a telefon, mert nagyon bánt, hogy piszkálnak. Hogy mondjam el? Mit tegyek? Ti hogy mondanátok el? Mit tennétek a helyemben?

2015. júl. 27. 08:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem akkor az osztálytársad eltörte a te telefonod. Nos, ha direkt csinálta akkor mindenképpen meg kell térítenie a kárt(Azért egy iPhone 6P elég drága cucc, az 2 havi fizetésem sem lenne elég).


A szüleid: tisztázd velük hogy mi a helyzet, hogy történt ez a dolog(nehogy már rád haragudjanak más hibájáért).


A többi idióta: Ne foglalkozz velük, csak nem olyan élettelen nyomorékok hogy egy telefon miatt csúfoljanak téged(szánalmas).

2015. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Támogatom az előző hozzászólót. Nyugodtan állj ki magadért, és kérd a szüleid segítségét.
2015. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mentek a zold pacsik!
2015. júl. 27. 09:35
 4/26 paradicsom31 ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám anyukádnak, és együtt elmehetnétek ahhoz az észlényhez, hogy az anyja had hallja, hogy mi történt. Legalább előtted is megalázkodik, miközben jól lebasszák... Térítsék meg az árát..

Én azt tartom gáznak, ha valaki cikizi az IPhone tulajdonosokat. Nekem nincs, én android párti vagyok, de nem kell azért elítélni valakit, mert neki jobb van. A te esetedben is, te csak kaptad, valaki azért akarja, mert azt hiszi menőbb lesz, valaki azért, mert a munkába egy gyors telefonnal egyszerűbb a beszélgetéseket lebonyolítani, valaki csak azért szeretne egyet :)

2015. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsokat! :)
2015. júl. 27. 11:57
 6/26 anonim ***** válasza:
ne törődj azokkal akik csúfolnak örülj hogy ilyen telód van mellesleg azért csúfolnak mert nekik gombos telefonjuk van
2015. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Megérdemled, még ha nem is kérted. Nem te tetted tönkre, aki pedig igen, gondoskodj róla, h megkapja a megérdemelt büntetését!
2015. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Aranyosak vagytok!
2015. júl. 27. 14:03
 9/26 anonim ***** válasza:
kiveretneem a szart is a gyerekbol a helyedben :D
2015. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
XDD
2015. júl. 27. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!