Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ciki, ja iPhoneom...

Tényleg ciki, ja iPhoneom van? 13/l

Figyelt kérdés
2 hete a kozepfoku angol nyelvvizsgamra megkaptam eletem elso telefonjat, egy iPhine 6 plust. Nem kértem, csak kaptam. Azóta mindenki azzal piszkál, hogy ez milyen gáz, meg iPhoneos qrvának hívnak, egyszer elmenten az egyik osztálytársamhoz, aki hozzávágta a betonhoz, a kijelzo betort , a szuleim pedig azt hiszik, hogy en csinaltam. Nem merem megmondani, hogy nekem nem kell ez a telefon, mert nagyon bánt, hogy piszkálnak. Hogy mondjam el? Mit tegyek? Ti hogy mondanátok el? Mit tennétek a helyemben?

2015. júl. 27. 08:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Istenem, miféle világ ez már? 13 éves koromban a fél osztály kivágott orrú tornacipőben tornázott, mert kinőtte, és nem tellett újra. Ma meg szabályszerűen kiközösítenek valakit, csak azért, mert a sikeres nyelvvizsgájáért kapott egy telefont? És mi az, hogy falhoz vágom, tönkre teszem másnak a tulajdonát?

Kérdező, sürgősen meséld el a szüleidnek, hogy mi is történt a telefonoddal valójában. Aki megrongálta, ezt nem úszhatja meg, mert akkor ki tudja, mi lesz a következő húzása? Falhoz veri valakinek a gyerekét, csak mert neki nincs?

2015. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Sajnalom a generaciomat. Sajnalom hogy ilyen vilagban elunk. Ma este ugyis megyunk etterembe, nyugotr korulmenyek kozott mindent elmondok.
2015. júl. 28. 12:11
 13/26 anonim válasza:

Szerintem csak simán ne figyelj azokra, akik bántanak, és minden más lesz. Vagy ha mát nagyon durva a helyzet, jelenttesd fel őket becsületsértésért, akkor már nem fog járni ennyire a szájuk.

Használd csak nyugodtan.

A történetet meg szépen elmondanám töviről-hegyire, hogy eltörte egyik osztálytársad, minden nap csúfolnak, pedig Te nem tettél semmi rosszat. Hidd el, tudni fogják, mi a teendő és segítenek Neked, a telefon üvegét meg (mondanám én: verd le róla) fizettesd ki az osztálytársaddal, ez így tisztességes és helyénvaló. Ha a szüleid előtt áll a nyavalyás, úgyse tagadja le, ;)


Fő kérdés: Szerintem egyáltalán nem ciki, csak féltékenyek Rád. Ez így van, ahogy lett évekkel ezelőtt egy iPad 2-m, engem is csesztettek az osztálytársaim, de végül leálltak.


Egyébként tényleg 13 vagy? Középfokúzni, de amúgy nyelvvizsgázni tudtommal 14 éves kortól mehet az ember, nekem ezt mondták. No offense, csak kíváncsi vagyok. :)

2015. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Volt egy tanulmanyi verseny, ami által lehetoseget kaptam letenni mindharom nyelvvizsgat, es nem szamitott hogy fiatal vagyok. Meg hatravan a felsofoku, amit oktoberre tervezek. Most tanulok mint a gep. Hajtanom kell!

Masreszt koszonom a valaszod, bagyon aranyos vagy! :))

2015. júl. 29. 22:33
 15/26 A kérdező kommentje:
nagyon*
2015. júl. 29. 22:35
 16/26 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, hogy végül mi lett :D
2015. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Elmondtam a szuleimnek, csak elmentunk hozzajuk, a gyerek mar tudta mi van, elkezdett bogni, hogy nagyon sajnalja meg minden, ma utaljak a penzt a bankszamlankra
2015. júl. 30. 08:03
 18/26 anonim ***** válasza:
win ;)
2015. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Yepp! ; )
2015. júl. 30. 10:02
 20/26 anonim ***** válasza:
Téged most tényleg azért csúfolnak mert jó telefonod van? 13/l
2015. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!