Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ciki, ja iPhoneom...

Tényleg ciki, ja iPhoneom van? 13/l

Figyelt kérdés
2 hete a kozepfoku angol nyelvvizsgamra megkaptam eletem elso telefonjat, egy iPhine 6 plust. Nem kértem, csak kaptam. Azóta mindenki azzal piszkál, hogy ez milyen gáz, meg iPhoneos qrvának hívnak, egyszer elmenten az egyik osztálytársamhoz, aki hozzávágta a betonhoz, a kijelzo betort , a szuleim pedig azt hiszik, hogy en csinaltam. Nem merem megmondani, hogy nekem nem kell ez a telefon, mert nagyon bánt, hogy piszkálnak. Hogy mondjam el? Mit tegyek? Ti hogy mondanátok el? Mit tennétek a helyemben?

2015. júl. 27. 08:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Aha : (
2015. júl. 30. 10:18
 22/26 anonim ***** válasza:
Hülyék
2015. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
azért csúfolnek mert nekik egy nokia 3310-es teefonjuk van
2015. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Szerintem mindenki akinek szüksége van telefonra, el tudja dönteni hogy pontosan milyen van szüksége, max segít az eladó ha szükséges. De azért mégis milyen dolog már ez, egy telefonról beszélünk, egy élettelen tárgy, emiatt cikiz valakit, hogy jó telója van hát....az egy igazi kis maldita campesina. Azzal hogy másnak milyen csak azok foglalkoznak akiknek tényleg nincs jobb dolguk ennél.


Egyébként az iPhone 6 Plus nagyon jó telefon, csak egy egészen kicsit drága:)) de hát ilyenek a prémium telefonok. Cserébe viszont megbízható, jó hardvere van, szép kijelzője van, nagyszerű kamera és elég tartós is(már ha nem vágja neki valaminek a majom).

2015. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
13 evesnek egy iphone 6 plus kicsit tulzas, helyedben megmondanam, hogy vegyenek valami olcsobb mobilt a többi penzt meg tegyek felre nekem későbbre
2015. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolso, mar ne is haragudj, de akkor adjanak ki meg penzt egy masik telefonra?
2015. okt. 5. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!