Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone. Kevesebb...

Windows Phone. Kevesebb alkalmazas?

Figyelt kérdés
nokia lumia 535 telefon megtetszett, de ilyen op redszeru telom meg nem volt. Velemenyek? A fo alkalmazasok megvannak ezen az op rendszeren? Fb,messenger, twitter, tumblr, snapchat, insta, viber, skype, pou? Ezek megvannak rajta, es ingyenesek? (Nekem ezek az alkalmazasok lennenek fontosak. )
2015. júl. 27. 23:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja es a kepszerkesztok. Retrica, pics art, instasize?
2015. júl. 27. 23:04
 2/16 anonim válasza:

Szia!

Nekem lumia 630-am van, és viber, skype, messenger, facebook van rajta. Pics art is volt, de folyton leállt, meg amikor beléptem azonnal kilépett,viszont van egy másik kép szerkesztő program, az a neve, hogy font candy, és nagyon jó. retrica nincs, viszont lehet telepíteni lumi selfie nevű programot, amin ki tudod javítani az arcod meg minden, csak nincs első kamerája, de ugyanolyan szép fotót lehet készíteni, mintha lenne :) pou-t nem találtam, pedig szerettem volna telepíteni. A többi közösségi oldqlt nem tudom, mivel nekem nincs:) Egyébként nagyon jó telefon, és imádom ^.^

2015. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

előző vagyok!

a Pics Art egybeírva nem engedte át a társaság szűrőn XD! LOL!

2015. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szia! 535öm van.... fb,messenger (egyedül a hívás funkció hiányzik),twitter,tumblr,insta,viber,skype megvannak és normálisak maximum nem annyira csicsás a fb mint pl androidon... instagramra van egy sokkal jobb alkalmazás mint az eredeti igazából, én azt használom :D snapchat nincs, viszont lesz a közeljövőben (ez szerintem nem egy létfontosságú) Van egy rahedli képszerkesztő alkalmazás ami ingyenes, pl Fhotoroom,Pics Art,Phototastic Collage, Adobe Photoshop Express,FontCandy,InstaSize,Camera360, Pixlr Express... ezek közül is bőven megfogod találni a neked megfelelőt :D Most a telefonvásárlásnál ne arra gondolj h jajj nem lesz poum meg snapchatem... hanem azt vésd az eszedbe, hogy normális androidos telefont ilyen árban nem fogsz kapni, max olyat ami egy kalap szrt nem ér :D
2015. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem Lumia 530-van és utálom!:( Nagyon lassú telefon, mikor böngészek és két weboldal között váltok már újratölti a másikat mikor visszamegyek. Sokszor indult már újra, szinte minden nap. Van hogy a böngésző lép ki általában mikor sokat netezek. Van rá instagram de sokkal rosszabb mindt iPhone/Android-on de ugyanez igaz a fb meg messenger alkalmazásra is. Snapchat egyáltalán nincs amit nagyon hiányolok. Viber van de az meg sokszor nem is jelez meg másnak se hogy fentvagyok mikor háttérbe van sokszor el is felejtem hogy egyáltalán telepítve van. Skype is van de az szó szerint használhatatlan. Tényleg. Nem működik egyszerűen túl gyenge hozzá a teló. Azt is utálom, hogy nem tudom milyen mozdulat váltja ki de van hogy mikor zsebre rakom a telefont vagy valami egyszerűen zenét vált. Nem tudom miért.

Összességében én nagyon nagyon csalódtam a WP-ben. Oké hogy egy olcsó telóm van de állítólag mindegyik tök jól működik a valóságban meg egy ennyibe kerülő Android se lassabb de arra legalább minden elérhető és mindenből a legfrissebb. Már gyűjtök egy ideje és inkább megveszem a 6S-et szeptemberbe, mert hiába vennék drága WP-t a kínálat, elmaradottság ott is ugyan ez lenne az meg 2 évig minimum hibátlan teló lesz..

2015. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Snapchat sincs rá.
2015. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nemtudom te melyik dimenzióból írkálod ezt de nálam 535 kvára nincsenek ilyen hibák.. :D
2015. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#5 ös vagyok

És még rengeteg meg egy paró bosszantó hibák vannak amik nem az 530 hibája pl a szótár külön menti a Nagy és kis betűvel kezdődő szavakat és aszerint helyettesíti be ami elég furán néz ki és nem lehet módosítani vagy új szót menteni. Ja meg a gyári térkép is kaki, a here maps még használható de az van iPhone/Android-ra is. Meg a Microsoftos fordító is béna Google Translator meg nincs rá, mindig böngészőbe kell használni. YouTube sincs én a MetroTube ot használom de az is elavult. Meg a kamera is rossz. Semmi nincs benne se fokusz se vaku. Csak kamera. stb. stb. stb.

2015. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7: én csak leírtam amit tapasztaltam 530-on boccs...
2015. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

de igazából továbbra sem értem, hogy jön az 530 az 535höz mikor köze nincs hozzá már... nemrég küldtem valakinek egy kis leírást az 535ről, full személyes tapasztalatok alapján... bemásolom ide is mielőtt elijesztenétek....



"Március óta van 535-öm... Nem céltudatosan vettem igazából... kevés pénzem volt, új telefon kellett, az android már leszerepelt nálam több márkánál is. Ezért választottam ezt a telefont. Előtte nagyon nem tetszett a Windowsphone amíg mások kezében láttam. Viszont kellemeset csalódtam miután megvettem. Rettentő gyors, stabil a rendszer és ha ügyes az ember, nagyon jól kitudja alakítani magának szépen ezeket a csempéket, hogy jól nézzenek ki. Március óta egyszer sem fagyott még le, soha nem akadt be sehol, maximum a játékoknál döcögött néha kicsit, de ott sem volt soha vészes. Egy 28ezres telefontól nem is várom el, hogy mindenben a legjobb legyen. Volt néhányszor, hogy újraindult véletlenszerűen, ez a probléma több Lumiánál is fenn állt viszont nemrég jött egy szoftverfrissítés rá ami orvosolta ezt a problémát is és azóta egyszer sem indult újra. Előtte sem volt gyakori és soha nem hagyott cserben még ez a telefon. Mióta fent van a win10 a gépemen, azóta a képek és egyéb dolgok szinkronizálása is rettentő egyszerű lett és kényelmes. Sokan mondják, hogy gyér az alkalmazás kínálat... hát nem mondanám. Úgy vettem észre ezt általánosságban idióta vérpistikék mondják, mert nem lelik meg a haszontalanabbnál haszontalanabb hulladék alkalmazásaikat. Na de visszatérve a dologra, az utóbbi időben is sokat bővült az Áruház, és van már jó pár fejlesztő aki a WP10 megjelenése utánra ígéri, hogy megjelenik majd az alkalmazása ezen az oprendszeren is"


Na hát még annyit esetleg hozzátennék, hogy az előlapi és hátlapi kamera is nagyon szép képeket készít :) Az előlapi kimondottan jó, ha sokat szelfizel :D


A legjobb telefon, ebben az árkategóriában, mindent összevetve, de ezt nem azért mondom mert ilyenem van.. :D Androidos telefonok közül szar az összes ilyen árban. Ezt nem fejteném ki... :D Annyi, hogyha egy olyan darabot fogsz ki aminek szériahibás a kijelzője, tehát nem érzékel normálisan...akkor vidd be a közeli Nokia Care-be, cserélik a kijelzőt, ingyen, garancián belül.


Nem tudom milyen alkalmazásokra használnád, de akkor megint idézném magam korábbról:

"egyedul a snapchatet tudom mondani ami nincs tenylegesen... de szerintem ez nem letfontossagu.. :D twitter van, youtube alkalmazasra van egy sokkal jobb mint az eredeti Tubecast neven, ezzel lehet letolteni is es a temaja is testreszabhato, futtathato a hatterben is, annyi a hatranya hogy a kulso eszkozre valo megosztas (pl smart tvre) limitalva van a free verzioban... instagramra is van egy remek alkalmazas 6tag neven, ennek is testreszabhato a temaja, ugyanugy lehet vele videot feltolteni, ugyanazt tudja mint a hivatalos instagram alkalmazas, sot szerintem meeg jobb is :D viber alkalmazas is normalis, idokep alkalmazas is van, bar en nem ezt hasznalom hanem a gyari idojaras appot vagy az Accu weathert... facebook alkalmazas nem olyan csicsas mint androidon, viszont a funkciojat betolti, mukodik rendesen... messenger alkalmazas is, annyi a hatranya hogy nem lehet vele hivni... skype is remekul mukodik amugy..."

2015. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!