Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszer lassú, egyszer gyors net?

Egyszer lassú, egyszer gyors net?

Figyelt kérdés

az van hogy t-mobilos mobilinternetem van és meg kaptam az sms-t hogy felhasználtam az adatforgalmam így egy megadott sebességen fut az internet.. ám de van olyan amikor nagyon lassú máskor meg gyors... ezalatt azt értem hogy ilyenkor tök gyorsan tölt le mindent, játsz le videókat stb..

ez miért van?


2015. júl. 29. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden hónapban van egy rendelkezésedre álló keret, amit ha felhasználsz akkor megadott sebességgel használhatod (Telekomnál ez 36Kb/mp kb.) Ha ismét eléred az adatforgalmi ciklusod első napját újra használhatod a csomagodban foglalt adatmennyiséget.


Ezen kívül természetesen függ a lefedettségtől is hogy milyen a hálózat minősége illetve a kapcsolat típusa (Ezt láthatod a térerő ikon mellett fent! PL: 2G, EDGE, 3G, 4G/LTE stb..)

2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!