Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt hallottam, hogy az android...

Azt hallottam, hogy az android alapú oprendszeres telók gyengék, lassúak. Akkor ezeket a telókat felejtsem el? Mit ajánlotok? Nokia 5800 / iphone nem kell, viszont 100k felé nem akarok menni

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább erősek, és gyorsak. Ha jó magyar nyelvű androidos telefont akarsz, akkor szerintem a Samsung Galaxy Spicát válaszd! MB
2010. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mért iphoneval mi a bajod?
2010. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nezz szét a youtubon... szinte minden tipusről találsz jó (független tesztőlő által készített) bemutatókat.


ui. Az androidot én sem írnám le, sokkal jobb mint a windows mobile.

2010. márc. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Windows Mobilet se irnam le, helyette megvarnam a 7-est.


RJ 19/F

2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Létezik lassú android és gyors android létezik lassú symbian és gyors symbian. Kivitelezéstől függ, és amennyit frissítenek, már szinte nincs is olyan, ami igazán lassú lenne. Az 5800as egy jó telefon bár szerintem az N97 mini jobban megéri az árát.
2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a procitól függ nem az OS-től..pl a htc desire-ben vagy nexus one-ban vagy sony ericsson x10-ben 1ghz-es proci van,azért az már gyorsan ciripel..de a htc hero-ról v legendről is írják h nem a leggyorsabb..legalábbis lassan tölt be, de attól függetlenül sztem android mindenképp ha nem iphone..HTC(L):)
2010. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!