Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A csúcsmobilok miért ilyen...

A csúcsmobilok miért ilyen bazi nagyok? Kompakt méretben miért nincs csúcs?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem értem attól csúcskészülék egy telefon hogy fél évente fél collal megnövelik a képernyő méretet??Mi a büdös szarért nincs normális méretű csúcskészülék.Számomra az ideáis méret 4.6 4.7

Ebben a méretben meg csak a csúcskészülékek butított verzióját lehet megvenni.

Csak engem háborít ez fel? nexus 6..... imádom a nexust de zsebembe se fér el az batár szívlapát..

lenovo z2pro? g4? note4

Komolyan itt tartunk fél évente dobnak ki vmi új fost a piacra és mivel már alig tudnak jobbat mutatni kijelzőmérettel kompenzálják a "hogy csináljunk csúcskészüléket érzést"

Nem vitát akarok kirobbantani csak engem zavar.

Z2 sonyimnál szerettem volna vmi jobbat de ami jobb az 5.5 5.7 6 col.... kivéve iphone 6.. de azt hagyjuk kicsit drága


2015. júl. 30. 22:47
1 2
 1/11 Atesz43 ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik nem kell venni. Köszönjük az értelmes megnyilvánulást. Egyébként nexus 5 2015! (új verzió)
2015. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Z1, Z2, Z3 compact.

Ezek is csúcskategóriás telók, nem butított.

2015. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a Nexus 6 tul nagy, ott a Moto Maxx. Szinte mindenben megegyezik a Nexus 6-al egy sokkal baratibb 5.2-es kijelzovel.
2015. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A sony z sorozat compact telefonjai mind a nagytesòk butìtott változatai.

Ezt nem kell megmagyarázni.

Nexus 5 jo telefon de nem találtam jobbnak z2 nèl

Iphone 5s meg már tul kicsi.

Lehet èn reagálom tùl.

Talán nekifutok megint vmi wps mobilnak hátha másodjára megtetszik.

2015. júl. 30. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:

de akkor várd meg a 950-et, 5.2-es lesz elvileg, azon kívül elég nagy a különbség a 930-hoz képest


[link]

2015. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A sony z sorozat compact telefonjai mind a nagytesòk butìtott változatai.

Ezt nem kell megmagyarázni."


De meg kell magyarázni mert lóf*s zt se értesz hozzá.

A nagy Z1 és a kis tesó közt annyi a különbség hogy a compact felbontása 720p. 4,3-as kijelzőhöz felesleges a full hd.. a 720p-vel még jobban is fut.

És így van a többi is.

2015. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Iphone 5S? Szerintem pont jó méret, én 99%-ban csak telefonálásra használom és nekem egy nagyobb méret, mint például a Sony Z-k, már nagyon kényelmetlen lenne.
2015. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 te vagy a legnagyobb! andos b@rom.

#9 szerintem is az 5S az idealis meret, annal nagyobbat mar kenyelmetlen a fulednel tartani. Mar felteve hogy a telefont elsosorban telefonalasra hasznalod, nem feszelesre mint a #7-es :-)

2015. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ott a Z3 Compact. Az nagyon jó telefon. A 4" már kicsi, én nem igazán látom a kijelzőjét, nem tudok hozzászokni (nekem 5,2" a kijelzőm), ezért 5 col alatt nem vennék, de ezzel így van mindenki, akinek nagy kijelzős a telefonja. Multimédiára ilyen méret kell (sokat vonatozok, filmet nézni ezen jó). De írtad hogy neked 4,6-4,7 a legjobb, akkor az 5s szóba sem jöhet, mert látványosan kisebb. Ott van az iPhone 6 is ami ugyancsak jó telefon.

Szóval Z3 Compact, iPhone 6. És a Z3 compact nincs lebutítva. Mindkettő első osztályú telefon a maga kategóriájában. Vagy ott az Galaxy Alpha, ami ugyancsak jó, de az akksija vállalhatatlan. Nézd meg még a HTC One M7-et (4,7"), az mostmár felső-középkategóriás, de az is jó, csak régi.

2015. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10: Amíg az Iphone nem gyárt újra ugyanakkorát, mint az 5S, addig nekem marad ez.
2015. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!