Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A csúcsmobilok miért ilyen...

A csúcsmobilok miért ilyen bazi nagyok? Kompakt méretben miért nincs csúcs?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem értem attól csúcskészülék egy telefon hogy fél évente fél collal megnövelik a képernyő méretet??Mi a büdös szarért nincs normális méretű csúcskészülék.Számomra az ideáis méret 4.6 4.7

Ebben a méretben meg csak a csúcskészülékek butított verzióját lehet megvenni.

Csak engem háborít ez fel? nexus 6..... imádom a nexust de zsebembe se fér el az batár szívlapát..

lenovo z2pro? g4? note4

Komolyan itt tartunk fél évente dobnak ki vmi új fost a piacra és mivel már alig tudnak jobbat mutatni kijelzőmérettel kompenzálják a "hogy csináljunk csúcskészüléket érzést"

Nem vitát akarok kirobbantani csak engem zavar.

Z2 sonyimnál szerettem volna vmi jobbat de ami jobb az 5.5 5.7 6 col.... kivéve iphone 6.. de azt hagyjuk kicsit drága


2015. júl. 30. 22:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Imádom ezeket a hozzászolokat akik leba.rmoznak mikozben nem ismernek.

Volt z1 em ideiglenesen z1 kompakt par hètig most z2 van.Nekem ne magyarázd meg h ugyan az mert marhára nem...

Microsoft 950 en èn is gondolkoztam már

Anyátok p.icsájáert kell leba.rmozni a másikat lemeren fogadni h taknyos kis tinik vagytok es apátok lehetnèk

2015. júl. 31. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!