Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 32gb vagy...

Samsung galaxy s6 32gb vagy iphone 6 64g gb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 07:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem kèrdés hogy az S6 sokkal jobb.
2015. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lada 1300 vagy Bugatti Veyron? Nem is tudom melyik lehet a jobb... :/
2015. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha a hosszútávúság és a megbízhatóság nálad mérvadó, akkor mindenképp iPhone. És ne jöjjön senki azzal hogy az Android is megbízható és jól fut, mert fejbelövön magam...
2015. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

12#


A lada sokkal jobb! :-))

2015. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#14


Neked a Lada jobban bejön, mert feelingesebb... mész, érzed ahogy robog, a fűtése olyan mintha felgyulladt volna kocsi, nincs szervó. Érthető. De nem tagadhatod le, hogy a Bugatti sokkal gyorsabb, sokkal erősebb, sokkal ritkább, sokkal különlegesebb és sokkal drágább... hozzá képest a Lada egy proli autó, ezt sem lehet letagadni... ugyanez a helyzet az örök Android vs. iOS háborúval. Az Android általában olcsóbb, nyitottabb, ingyen rárakhatsz bármilyen appot, és rövid távon (kihangsúlyoznám, hogy rövidtávon, ami 1-2 év) viszonylag jól is működik... ezzel szemben az iOS sokkal gyorsabb, sokkal gördülékenyebb, sokkal jobban optimalizált és nagyon megbízható, de nagyon zárt a rendszer... mindegyiknek meg van az előnye és a hátránya, aki kipróbálta mindkettőt és mindenféle részrehajlás vagy elfogultság nélkül azt mondja hogy az Android neki jobban tetszik, akkor én azt elhiszem és tiszteletben tartom... de könyörgöm, azt azért senki ne próbálja megmagyarázni, hogy a Lada jobb, mint a Bugatti...

2015. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 E1D1E ***** válasza:

Akkor már inkább Porsche vagy Lotus a Bugatti helyet

A lada meg túl szögletes, lehetne az is inkább polski 126.

:)

2015. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Akkor legyen Kispola vs. Porsche. Tök mindegy, a lényegen és a mondanivalómon semmit nem változtat.
2015. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

15#


Soha nem használtam még Ladát.


És azèrt is a Lada, mert a külseje VAS. Balesetben nem fogod összetörni magad, mert a vas erősebb mint az alumínium. Más kocsik (pl. Nissan, Suzuki, Citroën, stb.) ezek mind alumíniumból vannak. És persze, a vasnál is vannak kisebb-nagyobb benyomások.

2015. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igaz. De ugy latom nem erted mit akartam mondani es kezdesz elterni a targytol...
2015. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem most s6-om van, 3 hónapja van meg, azóta nem fagyott, nem laggolt, szerintem nyugodtan vehetsz, nem lesz vele problémád. Lehet, hogy az iphone stabilabb, de az s6 se trabant, inkább maradjunk bmw, bugatti kombinációban!
2015. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!