Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 32gb vagy...

Samsung galaxy s6 32gb vagy iphone 6 64g gb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 07:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kerdezonek jobban tetszik a Samsung akkor vegye azt.
2015. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

Csak annyit fűznék hozzá, hogy árulom a 4-es (!) iphone-omat, rengeteg samsung s4 csereajánlatot kapok.. Tehát az emberek elcserélnék a négymagos 1giga ramos 2012-es samsungjukat egy két évvel régebbi, 2010-es sima egymagos 512mega ramos iphone-ra...


Talán a telefont huzamosabb ideje használók véleményére érdemesebb adni, mint azokéra, akik zéró tapasztalattal, a telefonok adatlapjáról tájékozódnak egy-egy modellről.


Egészen addig utáltam az iphone körüli hype-ot, amíg véletlenül ingyen hozzá nem jutottam egyhez..

2015. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
s3, bocs
2015. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy kapom a telefonokat tesztelésre, hogy van egy GSM-es cimborám, aki elintézi őket nekem.


Amiket írtam a Samsungokról az első oldalon, nem a gondolataimból pattintottam ki. Nem jó az androidos felületük, ennyi a bajuk. És igen, emiatt akad - csak épp akinek Samsungja van, vagy ki van mosva az agya, vagy még nem látott normális androidos telefont, ezért nem látja az apró röccenéseket, amik egy ilyen árú telefonnál tiltólistán kéne legyenek.

2015. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igaza van amit az előző ír. Sokáig én is szemét Androidos telefonokat használtam... nem tűnt fel mennyire putri és mennyire szenvedősen megy az egész rendszer, ameddig ki nem próbáltam egy normális telefont. Nem volt viszonyítási alapom. Sokan sírnak, hogy drága az iPhone és csak a nyugati fizetést felvevők tudják megvenni... de azért a pofázás nagyon szokott menni, hogy az iPhone szar, pedig valószínűleg csak képen láttak iPhone-t...
2015. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
7. válaszóló ez a kettő csúcskategóriájú telefont amit meg te mondtál az alsókategóriájú
2015. aug. 9. 09:50
 27/28 anonim ***** válasza:
A samszung egy nagy xar.
2015. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#15 a Lada sokkal jobb, mert kevesebbet fogyaszt, töredéke a biztosítás a Bugattihoz képest, szervíz olcsó, stb
2015. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!