Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy Iphone6?

Iphone 5S vagy Iphone6?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni. Ti melyiket vennétek és miért?

Indokoljatok is légyszi!



2015. aug. 2. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van penzem akkor iPhone 6, ha nincs penzem akkor meg nem iPhone:)
2015. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom van mind a kettőre pénzed.

Nekem i6 de akkor már plus mert én a nagy kijelzőt szeretem...de akkor mostmár ha veszel várd ki szeptember közepéig amig kijön a 6s.

Én mindig az S szériánál váltok..szal én is most veszek.

2015. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, ennyi erővel akkor már várjam meg a 7-et, nem?

Ez hülyeség, mert mindig lesz újabb és újabb.

Én arra gondolok, hogy megéri-e az a 30-40.000 ártöbbletet a 6? Sokak szerint az legjobban sikerült Iphone idáig az 5S.

Tud-e annyival többet, jobb-e annyival a 6?

Plus nem kell, az már nekem használhatatlanul nagy. A szemem jó, látom az 5S-t is simán.

2015. aug. 3. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy várj még egy évet hanem 1 hónapot...és az a 10-20 ezer plusz megéri mivel mindjárt kijön. Na de nem akarlak rábeszélni semmire szóval igen jobb az i6

Gyorsabb, nagyobb és szebb kijelző, ios8 és majd most a 9 is sokkal szebben fog rajta futnj...tökéletes telefon.

Viszont kell rá minimum egy védőfólia mert könnyen karcolodik az üvege. :)

2015. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, megvárom milyen lesz a 6S:) köszi!
2015. aug. 3. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

"A szemem jó, látom az 5S-t is simán."


A nagyobb kepernyore tobb minden fer, amit lathatsz a jo szemeiddel. A nagyobb kepernyo nem azt tudja, hogy mindent ugyanugy mutat csak kozelebbrol, az a zoom funkcio.

2015. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia nekem 5s-m van es en nagyon szeretem de a 6 is nagyon jo ha nagy telefont akarsz akkor iPhone 6 pluszt ajánlom. Nem sok különbség van a ket telefon között ha fényképezésre kell akkor az iPhone 6 mert annak jobb a kamerája meg eleve fejlettebb a telefon. Ha nem akarsz anyit költeni ra akkor minden fele képen 5s 😊
2015. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!