Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen adatokat törlök az...

Milyen adatokat törlök az "adatok törlése" gombbal egy androidos okostelefonban?

Figyelt kérdés

Android op rendszer-beállítások-alkalmazások-valamelyik alakalmazás kiválasztása-adatok törlése

Itt több 10 megát is lehet törölni egy-egy programnál (messenger, facebook..) Milyen adatok ezek? Képek, fájlok is lehetnek? Esetleg korábbi beszélgetések?



2015. aug. 2. 13:56
 1/3 anonim válasza:
messengernél pl törli hogy be vagy lépve. egyszer kipróbáltam de ennyit csinált. de inkább nem kellene csinálni. pláne gyári alkalmazásokkal. ott a telefont is elronthatod
2015. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Múltkor én is törölgettem. Annyi, hogy olyan lesz az alkalmazás, mintha épp most töltötted volna le. Vagyis a beállításaid, mentéseid, tárolt dolgok eltűnnek belőle. Célszerű olyan alkalmazások adatait törölni, amiknél nem olyan nagy gáz, ha elölről kell kezdeni mindent.
2015. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!