Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné megvennem az iPhone...

Megérné megvennem az iPhone 6-ot? (Tapasztalat? )

Figyelt kérdés
Szóval van egy teljesen gyorsan működő, másfél éves iPhone 4s-em. Alapvetően nem lenne vele baj, de mivel én nagyon szeretek fotózni, így nincs elég tárhely ebben (8GB) és a képernyője is elég kicsi már. Azt meg ugye nem kell mondanom, hogy a 6-nak profibb a kamerája. Másik: én telefonon kívül nem használok semmilyen más kütyüt (se tabletet, asztalit vagy laptopot) úgyhogy gyorsabbat és nagyobbat szeretnék. Nektek mi a tapasztalatok a 6-tal? Megéri vennem úgy, hogy a mostani telefonomat egyáltalán nem szükséges lecserélnem?

2015. aug. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

i6 jó. Ha nem fontos a kép minősége, akkor rendben van, nyilván nem VGA szintet fog hozni ez a telefon de persze nem is tükrös gép szintet. Ha fotózni akarsz, miért nem veszel egy fényképezőgépet?

Hiába a sok fantázia panoráma meg mittudomén micsoda effektek, akkor is csak egy mobilos kép lesz amit csinálsz vele. Bár elrendezésre témára persze hogy lehet jó, vagy gyakorlásnak, a pillanat megragadásra, de ha tényleg szereted a fotózást, csak ezért ne vegyél új telót, ha jól megy a régi vas. i6 16GB-n (ez a legolcsóbb) jelenleg 12 GB-t tudsz abból felhasználni, a 64GB-s sokkal drágább és így felfelé 3-400ig fel tud mászni az ára, egy (például) bridge fényképezőgépbe (=sokoldalú felhasznákhatóság, ált. nagy zoom stb) pedig olyan memóriakártyát veszel amilyet akarsz, nincs akkora árkülönbség. - ez csak egy javaslat volt :)

2015. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem gondolom olyan fontosnak, hogy vegyek egy fényképezőt. :) Néha fotózok tájat is, de úgy általában vicces pillanatokat, kisebb emlékeket csinálok magamnak, nem pedig művészit. Na meg a lényeg, amiért említettem a laptopot és a többit is: én mindenre a telefonomat használom (Hisz erre valók a legjobb okostelefonok, nem?), nem kell nekem még mellé több száz gép.
2015. aug. 4. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét és jön a 6s. Várd meg azt.
2015. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen! Jön a 6S és abban már elvileg 12 megapixeles kamera lessz...ne meg ugye gyorsabb stb stb stb
2015. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!