Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy iPhone 5s?

Nexus 5 vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Melyiket vegyem meg?

2015. aug. 5. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
5s
2015. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nexus 5
2015. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zssara26 válasza:
51%
5s
2015. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Végre egy normális ember, aki valami putri Samsungot, Sony-t, LG-t, vagy valami noname kínai cuccot akar összehasonlítani az iPhone-nal. Ennél a kettőnél már valóban nem árt átgondolni. Anno én is ebben a kettőben gondolkodtam. Én az i5S-t ajánlom. Valamivel biztonságosabb a rendszer és egyszerűbb és gyorsabb ( https://www.youtube.com/watch?v=UPk1B1bxUPg bizonyíték, hoyg az iPhone gyorsabb... annak ellenére is legyőzte a Nexust, hogy később indult el), arról nem is beszélve, hogy az App Store egy nagyon jól ellenőrzött "árúház", ahová nem kerülhet fel akármi, nem úgy mint a Google Play-nél. De a Nexus 5 is egy nagyon jó kis telefon, ráadásul olcsóbb, ami nagy előny. Szóval én továbbra is az 5S-t ajánlom, de a Nexus-al sem nyúlhatsz mellé, az is egy nagyon jó kis telefon.
2015. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

# 4

Nem kerülhet fel akármi az app store-ba csak az "I am rich" :D

2015. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

# 6

Vagy fogalmad sincs melyik app-ről van szó vagy nagyon fezsült ember vagy!

2015. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nagyon feZSült ember vagyok...:) Csak felbasz az emberi hülyeség. Áruld el nekem, App Store-on mikor találtál vírusos appot? Vagy olyat, ami állandóan idegesítő és színvonaltalan reklámokkal bombáz (-igen, minden vágyam megnövelni a farkam méretét 7 inch-el...-)? Na és olyannal, aminek az a címe, hogy "fing hang nagyon vicces xxxxddddddd"? Érted, az app nevében benne van, hogy "nagyon vicces" meg hogy "xd"... most komolyan... a Google Play egy putri. Miért van az, hogy App Store-on ilyennel nem találkozni? Miért van az, hogy ha az Apple-nek benyújtasz egy cuccot akkor hónapokig tart, mire kikerül App Store-ba (ha egyáltalán kikerül és nem találnak problémát)? És az miért van, hogy ha a Google-nek beadod, akkor 5 percen belül minfeéle ellenőrzés nélkül már kint is van? Egy szégyen ez az árúház, bármelyik falusi suttyó proliból már lehet Androidos játék/appkészítő, sajnos. Úgyhogy szerintem legközelebb gondold át miket írsz.:)
2015. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
***mindenféle
2015. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy az Android fene nagy nyitottságának köszönhetően kismillió Androidos telefon van. Ennyi telefonra nem lehet optimalizálni. Csak Nexusra tudnak optimalizálni. Ez a kérdés szempontjából gondolom nem kell magyarázni mi ennek a lényege. A vitánk szempontjából annyi, hogy újabb öngól a Google Play-nek és egyben a rendszernek.
2015. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jól van nyugi kis harcias cica :D
2015. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!