Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van ez iphone 4Sen?

Miert van ez iphone 4Sen?

Figyelt kérdés
Iphone 4S em van es ha belepek akarmilyen alkalmazasba feldob egy olyat hogy "push azkuldesi ertesitok" es ez alatt annyit ir h a facebook alkalmazas ertesitoje lehetnek jelvenyek vagy vmi ilyesmi. De ezt mindig amikor megnyitok valamilyen alkalmazast sot van olyan is amikor ranyomok az okra es azonnal megint kiirja es nem tudom hasznalni az alkalmazast es kilepni is csak nehezen tudok mivel amint ranyomok az ok ra azonnal ujra bedobja es nagyon idegesito mert mar semmifele ertesitest nem kapok emiatt. Nem irja ki feloldo kepernyon ha pl messengerben jott uzenetem pedig eddig kiirta es most valamiert folyton kihozza ezt a szoveget. Valaki tud segiteni? Elore is elnezest telefonrol irtam.

#iPhone #push ertesitok
2015. aug. 6. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!