Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak?

Milyen telefont vásároljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont vásárolni de nem tudom milyen lenne alkalmas az elvárásaimnak. Ragaszkodom a nagyobb méretű telefonhoz, és mivel elég sokat használom a kamerát, ezért valami olyasmire lenne szükségem ami külső és belső képét is szépen készíti el.(nem szeretnék Nokia telefont). Tudnátok nekem ajánlani?
2015. aug. 7. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Lumia 640 XL tökéletesen megfelel az elvárásaidnak (és még csak nem is Nokia) :) ... viccet félretéve, miért nem szeretnél Nokiát/Lumiát?
2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Olyan telefonról még nem hallottam, ami belülről készít fotót.:d

Ha pedig sokat használod a kamerát, érdemesebb egy normális kamerát venned.

2015. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
640XL tökéletes erre a célra... nem tudom miért kell ragaszkodni a fos agyonhypeolt márkákhoz, és miért nem szeretnél "Nokiát"
2015. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért... nem szeretem a nokia telefonokat... volt már... és nem szerettem :/
2015. aug. 7. 14:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 7. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mikor... mert kb. fél évente jönnek a nagy frissítések, amikkel mindig változik a rendszer, bővül funkcionalitásan és testreszabhatósági lehetőségekben, stb., és ősszel pl. jön a Windows 10 Lumia 640 XL-re is. Ha PC-n is Windows-t használsz, akkor különösen ajánlott.
2015. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen készüléked volt, és milyen oprendszerrel még korábban. Viszont a WP 8.1 megjelenésével jelentősen megváltoztak a dolgok. :D Most hogy jön a WP10 mégjobban megfognak :P
2015. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!