Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Végső döntés előtt állok. Ti...

Végső döntés előtt állok. Ti melyiket választanátok? (Lenovo, Navon, Microsoft, BlackBerry)

Figyelt kérdés

Ezeket a telefonokat néztem úgy ki, amik szóba jöhetnek:

- Lenovo S850C

- Lenovo A6000

- Navon Mizu m502

- BlackBerry Z3

- Microsoft Lumia 535

- Microsoft Lumia 640

- Microsoft Lumia 640 XL


Körülbelül ezekre a célokra kellene:

- Facebook, Twitter, MySpace, Instagram, Vine, Viber, Tumblr, ha esetleg Windows Phone akkor Office

- illetve egyéb appok


Ezeket kellene figyelembe venni:

- gyors, gördülékeny, megbízható működés

- mivel hosszabb távra tervezem, így minőségi, strapabíró

- internet: WIFI vagy mobilinternet bármiféle "idegesítő" tényező nélkül, gondolok itt pl. arra, hogy WIFI jelet egyik pillanatban veszi, a másikban már nem

- elég memória, ezt azért írom le, mert előző telefonomnál is az volt a gond, hogy megtelt a belső memóriája, és nem tudtam egy idő után több appot letölteni, csak a legalapabbakat, a memóriakártyára pedig bizonyos alkalmazások nem voltak menthetők


Szerintetek melyik lenne a legjobb választás a leírtak alapján? (méret nem számít, mindenféleképp 5" vagy afelettit akarok)



2015. aug. 7. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha emberi méretben akarod akkor elsődlegesen bleki z3, vagy végső esetben 640sima.

Mind a kettő telefonnak ill rendszernek megvannak a maga jóságai, legjobb lenne ha személyesen tapasztalnád mind a kettőnél :)

2015. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Lumia 640 (azt már döntsd el te, hogy sima vagy XL)
2015. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

csak a 640 vagy 640XL :)

a BB már egy hanyatló, halott márka

2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy Magyarországban nincs piaca még nem lesz hanyatló
2015. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mert máshol van szerinted?


[link]

2015. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van piaca, sőt ha nem csak a mobil eszközöket nézzük, hanem a szolgáltatásokat, adatvédelmi programokat világvezetők.
2015. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jólvan.. hagyjuk... én nem akarlak meggyőzni semmiről... ilyen szinten már nem érdekel a dolog. :D Úgy ahogy engem sem lehet itt, mert máshonnan informálódok :D
2015. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha strapabíró kell csak is a Blackberry! Appok terén nem a legjobb a felsoroltak közül csak Viber nincs. De szerencsére van már a csodálatos Amazon appstore és szinte minden IOS és Android alkalmazást le lehet tölteni. Egyébként ha elkezded használni a BBM-et utána biztos nem akarod majd a Vibert vagy a Whatsappot. A rendszer remekül működik, évek óta BlackBerrym van és még 1x sem fagyott nem úgy mint a többi rendszer...

Végül még annyit hogy az 5" vagy nagyobb kijelzős telefont megbánod mert hihetetlen mennyire hamar reped hiába van rajta gorilla glass 3 a megfeszüléstől nem véd..ez csak tapasztalat. Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lumia
2015. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még a lenovo a 6000 is elég jó telo főleg ha zenehallgatásra kell
2015. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!