Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok eltávolítani egy...

Hogyan tudok eltávolítani egy nem kívánt programot ami se a "Programok eltávolítása" listán nincs benne, se a mappákban nem találom?

Figyelt kérdés

Újra kellett telepiteni a gépet, ez rendben is ment letöltöttem a korábbi dolgokat is amik rajta voltak , de valami kínai izé is lejött amivel eddig nem is talákoztam....hogy szabadulhatnék meg ettől ha nem találom sehol?:/


[link]

[link]



2015. máj. 5. 11:07
 1/6 Brenya ***** válasza:

Egy program eltávolító.: [link]

Vagy egy vírusirtó(nem kell telepíteni).:

[link]

2015. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

+1 eset vagy hitmanpro, malwarebytes


gyanítom hogy valami vírus vacak

2015. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eset online scanner most fut nem 1 'fertözött' fájlt talált, remélem jo lesz minden:I :)
2015. máj. 5. 12:04
 4/6 Oszlánszki Gergő válasza:
Szia nekem is ilyen van . Sikerült eltávolítani ?
2015. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Péter Fehér válasza:
Nekem is ilyen van sehogy sem tudom törölni... A perfect uninstaller NEM segít.... sikerült valakinek felülkerekednie a dolgon (Amúgy a KMspicóval települt fel kikerülhetetlenül)
2015. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jokó ***** válasza:

Hát kicsit későn láttam a kérdést de nekem most volt fönn ez a progi. Elvileg ez csak vírus irtó és takarító.

a program mappában találod az uninstal-ját máshogy nem lehet eltávolítani, de teljesen lemegy a gépről egy újra indítás után.

2016. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!