Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom, de...

Vízbe esett a telefonom, de nem tudtam megmenteni. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap csónakázás közbe a zsebembe volt a telom és beleesett a vízbe,de sajnos ezt már csak partra szálláskor vettem észre :( Most nincs se mobilom+még az előfizut fizetnem kell? Telenoros vagyok, 2 hónapos az előfizum. Hátha van még egy olyan szerencsétlen aki így járt. Kérem valaki írja már le,hogy ilyenkor mit kellett tennie. Holnap úgyis be kell mennem ezt elintézni,csak kiváncsi vagyok ti mit mondtok.
2015. aug. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapsz új SIM kártyát, gondolom jó pár ezres újra legyártani.


telefonszámod marad, csak az adataid a telefonodon ugrottak, kivéve ha google fiókba fel van szinkronizálva. Akkor veszel egy új bármilyen telót és beírva a gmail címed leszinkronizál mindent a szerverről.


Sajna ez most bukó ha nem volt biztosításod a telefonra.

Lehet ha bejelented hogy ellopták, mondjuk a víziszörny kilopta a zsebedből vagy valami akkor biztosító fizet, nem tudom. kötbe kell járni a dolgot.

2015. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sim kártyát letiltják és kapsz másikat, ez nem nagy összeg, de a telefonod azt buktad.
2015. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz új simkártyád, talán 3000 Ft az ára, az előfizu a hűségidő végéig ketyeg a telefon meglététől függetlenül, szóval venni kell egy készüléket valahol, hogy tudd használni a számodat.
2015. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

De nekem még kell ezt az előfizut fizetnem? Szerintem a készüléket még igen.

2015. aug. 9. 18:37
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Kapsz egy másik kártyát, ugyanúgy megy tovább minden. A telefon részleteit is kell fizetned, hiába esett be a vízbe.
2015. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!