Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utálom az Iphone-t azt mondják...

Utálom az Iphone-t azt mondják hogy csak irigykedek az iphonosokra mert nekem nem telik rá. Pedig telne, de mégse veszek iphone terméket mert SZERINTEM nem éri meg az egész. Mit mondjak ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés
Mit mondjak ezeknek az embereknek akik azt mondják hogy irigykedős balfa. Vagy csak leszólod az iphone-t mert neked nem telik rá? . Volt már tapasztalaton apple termékkel de nem igazán jött be (3 hónapot bírt ki nálam) (Most 1 lenovo telefonom (Phabletem) van, és mégis üti az iphone 6-ot camerailag, processzorilag és még 1 pár dologban. És sokkal drágább is az iphone. Azért hogy rajta van a telefonon a (rohadt) "alma" az (szerintem) nem azt jelenti hogy ő más ember vagy "menő" lessz attól a tulajdonosa. ( mondjuk a mai fiatalok. ) (tisztelet a kivételnek)

2015. aug. 10. 02:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
18%
Hagyd rájuk.. valamivel csak meg kell védeniük magukat ezért azt mondják h csóró vagy közben meg szart sem tudnak rólad xD
2015. aug. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Az a vacak iphone almacsutkát sem ér. Bedöglenek a nyomógombok, nem tudsz akksit cserélni, nem bővíthető stb. Csak a nagy felhajtás meg az imperializmus tette naggyá. Minden normális ember tudja hogy xar. Ennyi.
2015. aug. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Úgy sem lehet megmagyarázni nekik, mindegy mi csinál az ember, szerintem is bőven túlárazott, mert rajta van a harapott alma.

De ez az élet kismillió tekintetében van így, nem csak itt, emberek sokszor kiszórnak sokkal több pénzt mert valamin rajta az embléma.


Ott vannak például a cipők. Sokan veszik mert jajj Adidas, jajj Puma, én Winket szoktam venni. Ugyanúgy kényelmes, a megmaradt pénzből meg mondjuk elmegyek moziba.

2015. aug. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%

Ne tegyél megjegyzéseket mások telefonjára, amíg nem kérdezik, ennyi az egész. Feleslegesen ne piszkáld az iPhoneosokat. Megoszló erről a telefonról a vélemény, nem lehet egyértelműen kijelenteni róla, hogy sz.r.

Amúgy nekem is azom van, és teljesen elégedett vagyok vele, szerintem tök jó :)

2015. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom hány éves vagy, de ez kb. 14 éves szint. Fel kellene már nőni!


Az iPhone is csak egy telefon, egy használati eszköz, semmi más. Elmúltak már elég régen a 90-es évek, amikor a mobiltelefon még státusszimbólumnak számított.

Az is idióta, aki felvág az iPhone-jára, de az is, aki leszólja azt, akinek iPhone-ja van.


Nekem a 4 óta vannak Iphone-jaim (volt 5S-em, most 6-om van), de nem a félbeharapott alma miatt, hanem azért, mert nekem bejött, szerintem jó telefon és nagyon korrekt a garanciális háttere. Nekem ez a mérvadó.

Ha nekem beválik valami, akkor nem szeretem cserélgetni, autóban közel 20 éve Volvo-im vannak, immár az ötödik jön meg majd szeptemberben (az új XC90).

Ja,és ost is olyan tokban van az i6-om, hogy az alma nem is látszódik, szóval...

2015. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Mi kulonleges van az iPhoneban? Sokan azt hiszik ettol menok, pedig ha jobban megnezzuk pont a csorosagrol szol az egesz.


Azert van ez az okostelefon orulet, mert senkinek nincs otthon egy normalis szamitogepe. Egy komolyabb videokartya boven tobbe kerul egy akarmilyen felsokategorias telefonnal es azzal meg nem lehet tul sokat kezdeni magaban.


Mindemellett az okostelefonosok nem is ertik a szamitastechnikat, nem tudjak hasznalni az Internetet ... csak nyomogatjak a gombokat, applikaciok vilagaban elnek es semmit be sem tudnak allitani, mert azt sem tudjak hova nyuljanak.


Nekem ennyi a velemenyem arrol, hogy a fiatalok azt hiszik egy jobb markaju es dragabb mobil statusszimbolum lenne. Egy hasznalati targy, nem tobb.

2015. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

5ös leírta...fel kéne nőni.

most te mivel érzed magad különbnek, mert te meg leszólod azokat, akik téged szólnak le, mert hogy te okosabbnak érzed magad a lenovoddal, ami jobb prociban(már itt bukik a dolog, hiszen alapvetően nem csak a hardveren múlik a dolog...), kamerában meg a usertől függ, hogy mi jó és mi nem...egy lumia 520-szal is lehet jó képeket csinálni, ha valaki nem csak kattingat.


ha nem foglalkoznál vele, hogy neked mid van, és nem vennéd fel azokat a piszkálásokat, akkor egy idő után okos enged alapon békén is hagynának...tiszteletben kéne tartanod más véleményét, mert én például soha nem vennék többé androidos telefont, pedig nekem sem egy alsókategóriás szutykom volt...ennek a kérdésnek semmi értelme, csak hogy megnyugtasd magad, hátha majd jön pár ember, aki útálja az almát(jött is), és akkor megmondják a tutit...de ettől se te se ők nem lesznek jobbak annál, akik titeket szólnak le :D

2015. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem Nokia C2-01-en van :) Telefonalni tokeletes. De van Ps4-em is amit nem is hasznalok, mert a szamitogepen ezerszer jobb (azon jatszom), pedig van 60colos TVm is es brutalisan jo hangrendszerem :) Van autom, lakasom es jol fizeto allasom is.


Nem hinnem, hogy az ocska telefonom miatt kevesebb lennek :)))

2015. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok.

Az első Iphone-om előtt nekem is végig Nokiáim voltak a 90-es évek elejétől.

Csak már untam, hogy a telefon mellé állandóan naptárakkal meg 3 jegyzetfüzettel kellett mászkálnom, kocsiból be, ki, stb...Nekem csak ezért kellett ún. okostelefon. A jegyzet, naptár, emlékeztető funkciók miatt.

Mikor az Iphone 4-et vettem, azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák az Iphone-t, fogalmam sem volt, hogy ez egy ennyire felkapott márka.

Viszont ez a készülék tetszett a legjobban, ez tűnt a legminőségibbnek, meg mondták, hogy itt nem nagyon szoktak sz..akodni a garanciával sem, ezért ezt vettem.

Aztán megszerettem, hogy könnyű kezelni, nem kell 2 napig a használati utasítást bújni, mindenre rájön magától az ember.

2015. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
En le vagyok dobbenve a kommentek nagy reszen. Emberek mintha szatyorban elnetek bsszatokmeg :D a #7-es leirta amit gondolok... de uristen... nojetek mar fel... komolyan ti se vagytok egy grammal se jobbak azoktol akiket megszoltok az almas telefon miatt... skot,proli,igenytelen... soroljak meg jelzoket? sok emberre raillene
2015. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!