Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utálom az Iphone-t azt mondják...

Utálom az Iphone-t azt mondják hogy csak irigykedek az iphonosokra mert nekem nem telik rá. Pedig telne, de mégse veszek iphone terméket mert SZERINTEM nem éri meg az egész. Mit mondjak ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés
Mit mondjak ezeknek az embereknek akik azt mondják hogy irigykedős balfa. Vagy csak leszólod az iphone-t mert neked nem telik rá? . Volt már tapasztalaton apple termékkel de nem igazán jött be (3 hónapot bírt ki nálam) (Most 1 lenovo telefonom (Phabletem) van, és mégis üti az iphone 6-ot camerailag, processzorilag és még 1 pár dologban. És sokkal drágább is az iphone. Azért hogy rajta van a telefonon a (rohadt) "alma" az (szerintem) nem azt jelenti hogy ő más ember vagy "menő" lessz attól a tulajdonosa. ( mondjuk a mai fiatalok. ) (tisztelet a kivételnek)

2015. aug. 10. 02:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

"Volt már tapasztalaton apple termékkel de nem igazán jött be (3 hónapot bírt ki nálam)"


Azert erre kivancsi lennek hogy ez pontosan mi volt, mert oszinten, en nem ismerek olyan embert akinek iPhone-ja vagy MacBook-ja volt es azt mondta hogy szar. Ennek megfeleloen, az Apple ugyfelmegtartasi statisztikaja 75% koruli, ez azt jelenti, hogy 4bol 3 tulaj ujra Apple termeket vesz. Akit erdekel nezzen utana, hogy a tobbi gyartonal mekkora ez a szam.


Olyan embert viszont ismerek, nem is egyet, aki soha nem hasznalt meg Apple termeket es ennek ellenere utalkozik es frocsog. Nem fejtem ki hogy ez miert nincs rendben, de ha egy hasonlattal kellene elnem azt mondanam hogy olyan ez, mint szuz ember velemenyet kikerni a szexrol. Olvasott mar rola, videon is latta, de igazabol fingja sincs hogy mirol beszel.


Osszessegeben az a velemenyem, hogy par hulyegyerektol eltekintve az emberek azert hasznalnak iPhone-t, mert kifogastalan a vevoszolgalat, jo a felhasznaloi elmeny, konnyen kezelheto, stabil, massziv rendszer, relative hosszu elettartamu keszulek es ertekallo. Van, amiben nem az iPhone a legjobb a piacon, de olyan is van boven, amiben igen. Kinek a pap, kinek a papne.

2015. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Verac ***** válasza:
33%

hát... az ilyen embereket szvsz magasról le kell szarni... btw jelen esetben te pedig pont őket szóltad le... így pedig folyamatosan fog folytatódni az "ördögi kör"...


sajnos észrevehető egy aki egy egy gyártót/op rendszert/használati tárgyat(!) már-már vallási fanatizmussal piedesztálra emelni, mely együtt jár az adott eszköz milyensége okán véleményt alkotni az egyénről aki használja...


a lényeg az lenne, hogy a felhasználónak milyen igényei vannak, amiket az adott eszköznek ki kell elelégítenie... ha az ember helyén kezeli a dolgokat megláthatja, hogy az ilyen rage-ek, flamewarok teljesen értelmetlenek... yep, a topigban párszor már el lett mondva: fel kell nőni... ezek csak használati tárgyak, melyek elvileg miértünk vannak, nem pedig fordítva...


az almás eszközök valóban pöppet túlárazottak kis hazánkban a sok adóteherkehtől, a gyengélkedő magyar valutától - valamint azt is hozzá tehetjük, hogy a magyar átlag fizetések konkrétan a békasegge alatt vannak, melyek miatt pöppet jobban szíven tudja ütni a vásárlót ha meglátja az almás telefon áráz, mint az egyszeri 'mericai consumert - épp a csillagászati ára miatt került státusz szimbólum szerepkörbe Magyarországon, közép-európában, ám ha elmegyünk kicsit nyugatabbra vagy konkrétan a tengerentúlra - ahol azt is bele lehet venni, hogy az iphone egy nemzeti terméknek lehet tekinteni, így kvázi "patriótizmusnak" számít támogatni az egyik utolsó hazai nagy "független" telefon"gyártót" - akkor meg lehet látni hogy egy-egy normális csomagban töredékáron lehet ezekhez hozzájutni, mint itthon...


btw, szerény személyem speciel a zöldrobotos részesítem az előnyben mivel az utóbbi évben ebbe a rendszerben "nőttem fel" - yep, ezt szó szerint lehet érteni; az 1.6-os rendszer verzió óta szinte mindegyik megjárt a kezeim között valamilyen formában -, mivel és olyan szinten integrálódtam bele kugli szolgáltatásaiba, valamint rendszerében, hogy nehézkes lenne átszoknom pl. jelen esetben az almás cég hasonló megoldásaira... mely szvsz vissza felé is ugyanolyan igaz egy almás felhasználó részéről, vagy akármilyen más rendszer használójától...


písz...

2015. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
1 hete váltottam iPhone 5s-re androidról, soha többet nem kell már más telefon, ez gyors, úgy működik ahogy működnie kell és csomó finomság van benne, ami az androidból hiányzik, de ez egyéni preferencia kérdése is..
2015. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 msebi06 ***** válasza:
Én pl full Iphoneos vagyok, próbáltam már a legtöbb márkát, de ez jött be. Ennek ellenére ha neked nem tetszik ne használd, mások véleményét meg szard le. Mindkét táborban vannak hülyék, hogy az övék a király, másé szar.
2016. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szard le és vegy két GTX 980 Ti-t meg i7-6700k-t
2016. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!