Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ha...

Milyen telefont vegyek ha egyik legfontosabb szempontom a kamera, és nagyon sokat szeretnék vele minőségi, jó képeket készíteni?

Figyelt kérdés

Olyanok merültek fel bennem, mint iphone 6, sony z3, samsung s6, esetleg az lg g4 az olvasottak alapján, de kipróbálva az szerintem borzalmas egy készülék.

Ti mit tanácsoltok, mit gondoltok kamera sempontjából melyik a legjobb telefon?



#legjobb #telefon #fotózás #kamera #Sony #iPhone #smamsung #fénykéezés
2015. aug. 10. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z3 - nagyon szép képeket csinál, csak kevés fényben küzködik. Ilyenkor nagyon zajos képeket csinál, valamint kék / piros pixelek lesznek a kép szélein, de ezeket a képjavítás egy kicsit megpróbálja eltüntetni (Több, kevesebb sikerrel).
2015. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
S6 vagy G4
2015. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem fényképezőgépet veszel?
2015. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sony M4 Aqua is szép képeket csinál! :)
2015. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt, ezeket nem tapasztaltam este is tök jó képeket készít a Z3 és nem pixeles. Kamera szempontjából az LG G4 és a Z3 a legjobb szerintem.
2015. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
G4
2015. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fényképezéssel foglalkozom, tehát van egy szuper gépem :)

de az nincs mindig nálam, akkor is szeretnék tudni fotózni mikor nem kifejezetten fotózni indulok.

Az eddigi válaszokat köszönöm, bár kicsit gondolkodóba estem, mert a z3-at próbáltam, és nem vagyok nagyon elragadtatva tőle. :)

2015. aug. 10. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:

HA fényképezéssel foglalkozol, akkor nehéz lesz jó fényképezős telefont találnod. Speciel a Z3-at nem láttam, de a Z1-2-től nem voltam elragadtatva. Sőt az a 27 megapixelt egymásmellé tettem egy 3 és 5 megás telefonnal készített képpel és egy laikusnak mutattam meg, hogy melyik a szebb.NEM látott különbséget.

Nézz köröl a legnagyobb optikákat tartalmazó gépek közt,mert ez a szoftveres humbug egy bogárseggnyi optikával nem hiszem, hogy sok jót jelent.

2015. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HA fényképezéssel foglalkozol akkor nem kell neked fényképezős mobil. Fényképészek ezért vesznek valami jó kis MILC fényképezőt, mert azt mindenhova magukkal tudják vinni. A felsorolt mobilok pedig kritikán aluli képminőséget adnak.
2015. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Viräg Zsófi válasza:
Nézd meg a linket;) : [link]
2015. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!