Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra van...

Androidos telefonra van valami normális alkalmazás youtubera?

Figyelt kérdés
Amivel tudok a háttérben is zenét hallgatni, ha alkalmazást váltok, esetleg lejátszási listákat is tudok létrehozni. 1-2-t leszedtem play-ről de nem jók...

2015. aug. 11. 17:52
 1/8 Feketeruhasember ***** válasza:
Direkt van ilyenre megcsinálva hogy ne használhasd háttérben. Ebben is üzlet van, reklámokat is látnod kell stbstb, ugyanakkor nem teljesen veszett az ügy, prohardveren kérdezgess a szakiktól ott talán segítenek ezen az oldalon sajnos semmire nem mész vele, jó ha ezt az egy választ kapod.
2015. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké majd rákérdezek ott is, köszi
2015. aug. 11. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A Firefoxhoz van egy bővítmény, amivel lehet futtatni asztali változatban a háttérben YT videókat, de elég Buggos. Sokkal jobb, ha van multitasking a telefonodon, azzal egyszerű. (bár még nem elterjedt..)
2015. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi a bővítmény neve?
2015. aug. 16. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Passz írd be hogy youtube player aztán kihozza. De pontosan a nevét nem tudom (megnézni sem mert mikor reseteltem a telefont nem tettem vissza a mozzilát)
2015. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. aug. 17. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Régen volt egy ilyen nevű hogy videotube, az tudta, de kivégezték.

Azóta letöltöm a nézni(hallgatnivalót)és az mxplayer egyik verziójával hallgatom háttérben.

2015. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt egy alkalmazás: listen on repeat, de most már nem müxik.
2016. jan. 14. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!