Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos, ismétlem...

Milyen androidos, ismétlem ANDROIDOS telót vegyek 20-30 ezer között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amilyet kapsz.

pl: huawei-t kapsz valamilyen tipust.

2015. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát annyiért iOS, ismétlem IOS készüléket nem is kapnál, úgyhogy csak Android, ismétlem ANDROID készülékben lehet gondolkodni, amit jól is teszel. Eustock.eu-n, ismétlem EUSTOCK.EU-n van Xiaomi Redmi 2 készülék 33, ismétlem 33-ért, ha tudsz EU-s adószámú cégre vásárolni készüléket. Ami nagyon jó ár azért a telefonért. Ennyire olcsó árkategóriában én inkább használt, ismétlem HASZNÁLT készülékeket néznék, garanciával, hibátlan állapotban. Remélem, hogy tudtam segíteni. Ismétlem, SEGÍTENI.
2015. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi az az IOS? Eddig mindig Windows, ism Windows mobilt ajánlgattak.
2015. aug. 11. 22:50
 4/12 anonim válasza:
7%

Samsung Galaxy Core Plus. :)

Nagyon ajánlom, nekem bő egy éve van meg, és még mindig jól működik. 5 MP-es kamera, az alap rajta 16 GB tárhely.

2015. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
ennyiert csak SZART ismetlem SZART kapsz androidbol
2015. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokan az 50-60 ezresekkel sincsenek megelégedve, megelégedve.
2015. aug. 11. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend G620S 39.000Ft

Szerintem tökéletes. Olyan játékokat is lazán visz amit haverom 70 valahányezres Sony-ja is csak laggolva. Meg úgy egyébkéntis, progikat lazán viszi, ami nekem kell: böngésző, Messenger, Skype egyszerre.

Egy gondot fedeztem csak fel: egy hét futás után már eléggé elfárad a rendszer, szóval nemárt kikapcsolni néha (én hétvégente szokom, és perfect). Ja, és gyorsabban böngészek rajta, mint a legtöbben asztali gépen.

2015. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na viccet felreteve... legjobb androidos telefonok az alsokategoriaban: Motorola Moto E 2015, Motorola Moto G 3rd gen... ezekkel biztos h nem lesz problemad, mivel kozel stock android fut rajtuk es normalisan van optimalizalva ;)
2015. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az IOS az olyasmi, mint az Adriod, de az I-phonenál van.
2015. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"olyasmi mint az android" hát nagyon nem,ég és föld a kettő.

Az iOS az az iPhone-ok,iPadek,iPod Touchok OS-e.

2015. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!