Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 2, lehetsége...

Xiaomi Redmi Note 2, lehetséges hogy ennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudom hogy nem mérvadó az antutu,de ilyen magas pontszám csak számít valamit.


44.000 ft a drágábbik?Úgy számoltam hogy akkor itthon 60.000-60.500 körüli lesz az ár,de ez még így is iszonyat olcsó ilyen áron,miért ilyen olcsó?


2015. aug. 15. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert csak így tudják az első helyet megtartani a xiaomisok, mert azért ott lohol a samsung apple lg a nyakukon.


És ez a telefon tárójelbe nem a leg csúcsabb. Mert "csak" full hd a proci se a legjobb ujjlenyomat olvasó....stb


Bár szerintem ezek a sok szenzorok csak a telefonnak az árát dobják meg soknak semmi haszna.


Szerintem olyan 60-71.000 be lesz ez a teló és nagyon is meg éri.

2015. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nem a világ legjobb telefonját dobják a piacra,de az ilyen tudású telefonokat 120.000-ért adják kb
2015. aug. 15. 10:10
 3/3 A kérdező kommentje:
És elírtam 65.000-ret akartam a kérdésben
2015. aug. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!