Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » [Nokia Lumia 930][black] Üdv!...

[Nokia Lumia 930][black] Üdv! Napokban vásároltam egy fekete Lumia 930-as készüléket. A fura benne hogy pár perc könnyed használat után is (pl. Facebookozás, netezgetés) forrósodik a telefon. Vkinek vmi tipp?

Figyelt kérdés

Nyilván ha komolyabb szoftveres terhelésnél melegedne, akkor megérteném. Viszont ez pár perc facebook-ozás és böngészgetés után, totál forró a fém kerete és a jobb alsó sarka a telefonnak. Olvastam pár netes fórumot, van akinél semmi forrósodás nincs, van aki azt állította hogy csak a fekete modelleknél, van akinél pedig a Denim frissítés megoldotta (viszont nekem gyárilag az van rajta).

Én már 'factory reset'-et is végeztem hátha vmi háttérben futó alkalmazás pörgeti, de utána is ez van...

Vkinek vmi tipp?


köszi



#lumia-930-melegedés
2015. aug. 16. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A fém jobban vezeti és tartja a hőt, ez természetes. Ne csak azt nézd, hogy milyen appok vannak megnyitva, hanem hogy mennyi van engedélyezve a háttérben futásnál.
2015. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1) korábban volt iPhone 4S-em ami szintén fém keretes ugyebár. Soha nem volt ilyen probléma. Komolyabb játéknál is 20 perc után volt egy kis enyhe melegedés de nem zavaró.

2) írtam is hogy factory reset már megvolt, jelenleg a FB és Messenger alaklmazás van csak fenn, futó alkalmazások a háttérben mind ki van kapcsolva.

2015. aug. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!