Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Samsung Galaxy A5-ről?

Vélemény a Samsung Galaxy A5-ről?

Figyelt kérdés

Kérlek aki használta mondjon információt, hogy milyen telefon, jó és rossz oldalát, egyéni hibák nem nagyon érdekelnek(de attól írhattok) inkább olyanok ami már előfordult más tulajdonosoknál is.


A olyan hozzászólásokkal kérlek kíméljetek amiben ócsáróljátok a Samsungot és helyette inkább a sz*r, megbízhatatlan kínai telefonokat ajánlotok



2015. aug. 16. 20:46
 1/7 jancski ***** válasza:
Nem rossz telefon jól néz ki minőségi.tudása egy átlagos felhasználónak teljes megfele.egy baja vagy drága a tudáshoz képest.
2015. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon kedvezményes áron tudnám beszerelni, ami szerintem megfelel a tudásánák
2015. aug. 16. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó
2015. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mobilarena.hu-n olvasd el a tesztet róla és nézd meg a mobilarena youtube oldalán a videót róla.
2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
néztem a videót és olvastam a tesztet, nekem bejön csak gondoltam hátha van valami más amit ők kihagytak volna
2015. aug. 16. 22:48
 6/7 anonim válasza:
nagyon jo telefon a 13megapixeles hatlapi es az 5 megapixeles elolapi kamerakkal gyonoru kepeket tudsz kesziteni, az elmult parnapban kozel 500 fotot keszitettem a hatlapi kameraval nehol kozepkategorias fenykepezo gep teljesitmenyet hozta, a vaku segitsegevel akar sotetben is jo minosegu kepeket keszithetsz. nekem nagyon bevalt a samsung galaxy s5 nel alkalmazas megnyitasban gyorsabb 20-30 masodperccel (sajatkezuleg teszteltem) egyetlen egy kifogasolni valom van az pedig az akkumlator hogy ha intenziven hasznalod a telefon napi 8-10 orat akkor az akksi durvan merul (lte halozatra csatlakozva,fulhallgatoval zene hallgatas es facebookozassal nekem 12 orat birt 1% on volt az akksi szoval max 2-3 percet birt volna a fenyerot termeszetesen minimumra levettem) a telefont fem haz vedi es gorilla glass 4 ( garantaltan 1m magasrol kijelzovel lefele leejtve a telefon kijelzoje sertetlen marad ) tegnap a telefont leejtettem olyan 1.6 m magasrol semmi serulst nem vettem eszre a keszuleken, az araval lehetnek gondok de nekem megerte az arat. hogy ha jo aron jutsz hozza nehabozz!
2015. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kerdes leirasanak masodik reszevel mindent elarultal, taps taps :D
2015. aug. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!