Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, iPhone 5s-t nézegettem de az akksi méretet keveslem, tapasztalatok a készülék üzemidejéről?

Figyelt kérdés
Volt egy sima iPhone 5-öm, használtan vettem és talám amiatt, de 2 óra alatt lerult... A családban van egy z3 compact telefon ami folyamatos nyustoles mellett is egy napot biztosan kibír, kicsit visszafogva kettőt, tehát az 5s is hajlamos ilyen gyors merulesre?

2015. aug. 18. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Énis 5s-t használok és nekem még semmi ilyen tapasztalatom nincs, hogy hamar lemerülne pedig játszok rajta sokat.
2015. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 5s-em van. Nekem folyamatos nyüstölés mellett 4-5 órákat bír...
2015. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisebb az akksija, viszont a képernyő is kisebb és sima hd alatt van a felbontása, azt is nézd.
2015. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vegyes használattal 1 nap, folyamatosan bekapcsolt mobilnettel.
2015. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Most a 1,5 hónapos iPhone 5S -emről írok, az aksi idelye bármerre is szépítem, átlagos. Félreértés ne essék, nagyon jó telefon, csak nem kiemelkedő az aksiidelye. Ha most állaz telefon vásárlás előtt mindenképpen nézd meg a OnePlus Two -t, rendszere már van olyan jó mint az IOS, nem fagy, olcsó, és a SandStone hátlap nekem nagyon bejön, ugyanugy vagy kétoldalas töltő (akárcsak a lightning). Kijelzője lényegesen nagyobb és élesebb. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy újonnan csak 107.000 Ft, nem véletlenül hívják Flagship Killer -nek.
2015. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Volt egy sima iPhone 5-öm, használtan vettem és talám amiatt, de 2 óra alatt lerult."

Igen emiatt. Mert különben szerinted 2 óra alatt lemerül egy telefon?


Az 5s akkuja ugyanakkora amúgy és két napot az is kibír normál használattal.

2015. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!